New Jersey – Los Angeles 1:3 (kon.) | Carolina – Chicago 1:3 (kon.) | Toronto – Minnesota 1:2 (kon.)
Ottawa – San Jose 5:2 (kon.) | Dallas – Buffalo 4:3 (kon.) | Calgary – Colorado 3:2 (kon.)
Edmonton – Winnipeg 1:4 (kon.)
Toronto Maple Leafs
1:2 (0:1, 0:0, 1:1)
Minnesota Wild
Úterý 24.03.2015, 00:30 • Air Canada Centre, Toronto • NHL

Děkuji za pozornost, dobrou noc. (03:23:12)

59:50
    Poslední akce.... ne. Domácí to už nestihnou.

59:30
    Toronto se dostalo do postavení mimo hru, buly bude ve středním pásmu a Lupul je zcela evidentně hrubě nespokojený s výrokem sudích.

59:23
    Oddechový čas pro domácí.

59:10
    Koivu prázdnou branku trestuhodně minul.

57:51
    17:5, to je poměr střel v této třetině, celkově pak 35:32.

57:25
    Buly ve středním pásmu, Toronto ovšem rychle proniká do útoku.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty třetí třetiny a nutno poznamenat, že se jedná o minuty pod taktovkou domácích. Jeden list po druhým padají na branku Wild a snaží se vyrovnat. Brankář Dubnyk zatím chytá velmi dobře.

55:39
    Kotouč se dotkl ochranné sítě, hra je přerušena.

55:23
    Komerční přestávka.

55:00
    Devan Dubnyk si připsal možná klíčový zákrok zápasu, když vychytal Phila Kessela.
    Jake GARDINER - 1:2

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 54. Gardiner (Lupul) – 19. Coyle (Vanek), 50. Vanek (Suter, Fontaine)

Toronto Maple Leafs: Bernier (Reimer) – Phaneuf, Brewer, Rielly, Gardiner, Erixon, MacWilliam – Kessel, Bozak, Van Riemsdyk – Booth, Smith, Lupul – Pánik, Komarov, Sill, Kozun, Carrick, Lindstrom
    Minnesota Wild: Dubnyk (Backstrom) – Brodin, Suter, Spurgeon, Scandella, Dumba, Leopold – Pominville, Granlund, Parise – Stewart, Koivu Niederreiter – Fantaine, Coyle, Vanek, Brodziak, Haula,Bergenheim

Rozhodčí: Furlatt, Lee – Shewchyk, Wheler