Boston – Anaheim 2:3 (po pr.) | Buffalo – Arizona 3:4 (po pr.) | NY Islanders – Los Angeles 2:3 (kon.)
Washington – New Jersey 3:2 (po pr.) | Carolina – Pittsburgh 5:2 (kon.) | Ottawa – NY Rangers 1:5 (kon.)
Detroit – San Jose 4:6 (kon.) | Tampa – Nashville 2:3 (kon.) | Toronto – Florida 1:4 (kon.)
Winnipeg – Montreal 5:2 (kon.) | Vancouver – Colorado 1:4 (kon.)
Tampa Bay Lightning
2:3 (1:2, 1:1, 0:0)
Nashville Predators
Pátek 27.03.2015, 00:30 • Amalie Arena, Tampa • NHL

Československá stopa v utkání:
    Ondřej Palát (TBL) 0+0, 1 střela, čas na ledě 17:38
    Andrej Šustr (TBL) 0+1, 1 střela, čas na ledě 17:01 (03:12:23)

1. Pekka Rinne (NSH) 28 zák., 2 góly, 93,3%
    2. Brian Boyle (TBL) 1+0
    3. Cedric Paquette (TBL) 0+0

Střely: 30:19 (12:4, 7:9, 11:6)

Dnešní utkání sledovalo 19204 diváků.

Nashville nakonec dokázal své vedení 3:2 udržet a raduje se ze zisku dvou bodů za výhru 3:2! Predátoři v zápase ani jednou neprohrávali, navíc byli v úvodu velice efektivní v koncovce, a to byly klíčové faktory dnešního vítězství.

60:00

59:11
    Andrej Vasilevskij míří z branky a domácí tak vyrovnají počet hráčů na ledě – 5 na 5.

57:48
    Matt Carle (TBL) je vyloučen za vystřelení puku mimo hřiště.

57:41

55:41
    Šance pro Blesky v přesilovce. Dvě minuty za podražení inkasuje Roman Josi (NSH).

55:00
    Do konce zbývá pět minut a stav se stále nezměnil. Dokáže Tampa Bay vyrovnat? Nebo si Nashville své vedení pohlídá, případně ho navýší?

50:00

48:00
    Jonathan Drouin (TBL) je vyloučen za hákování.

45:00
    Pět minut třetí třetiny máme za sebou, stav je stále 3:2 pro Nashville. Tampa nevyužila dobrou šanci, do které se po příhře od Stamkose dostal Killorn. Rinne totiž dobře zareagoval a zasáhl.

40:01

Střely: 19:13 (12:4, 7:9)

Po druhém dějství hry stále vedou hosté o jednu branku, konkrétně 3:2. Další třetina začne přibližně ve 2:29 a přinese nám jistě zajímavou podívanou.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.

Michal Belšán

Branky a nahrávky: 20. Namestnikov (Šustr, Barberio), 34. Boyle (Brown, Drouin) – 4. Ribeiro (Josi), 5. Gaustad (Beck), 27. Santorelli (Järnkrok, Stålberg)

Tampa Bay Lightning: Bishop (27. Vasilevskij) – Hedman, Strålman, Carle, Garrison, Barberio, Šustr – Killorn, Stamkos, Callahan – Palát, Johnson, Kučerov – Namestnikov, Filppula, Paquette – Drouin, Boyle, Brown
    Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Josi, Weber, Ekholm, Jones, Franson, Ellis – Forsberg, Ribeiro, Smith – Wilson, Fisher, Arvidsson – Stålberg, Järnkrok, Santorelli – Beck, Gaustad, Bourque

Rozhodčí: McCauley, Rooney – Cherrey, Murphy

Diváci: 19204