Buffalo – Carolina 4:3 (kon.) | NY Rangers – Columbus 4:3 (po pr.) | Minnesota – Winnipeg 0:2 (kon.)
Vancouver – Los Angeles 2:1 (1:0 po s.n.) | San Jose – Dallas 1:5 (kon.)
San Jose Sharks
1:5 (0:2, 1:1, 0:2)
Dallas Stars
Úterý 07.04.2015, 04:30 • SAP Center, San Jose • NHL
    Jamie Benn má po dnešku na svém kontě už 80 kanadských bodů a zapojil se do hry o Art Ross Trophy.

Československá stopa
    Tomáš Hertl (SJS) 0+0, 1 střela, čas na ledě 10:29
    Aleš Hemský (DAL) 0+0, 1 střela, čas na ledě 11:57 (07:19:39)

1. Jamie Benn (DAL) 2+1
    2. Jason Spezza (DAL) 0+2
    3. Joe Thornton (SJS) 1+0

SAP Center dnes navštívilo 17562 diváků.

Skončilo utkání, které zcela ovládli hokejisté Dallasu Stars, kteří si ze San Jose odvážejí vítězství 1:5. Ve třetí třetině, do které se vstupovalo za stavu 1:3, Hvězdy v pohodě kontrolovaly svůj náskok a v závěru skóre ještě navýšily. V 56. minutě se podruhé v utkání trefil Jamie Benn a dvě minuty před koncem překonal Stalocka popáté ze samostatného úniku Ryan Garbutt.

Dallas si tak ještě zachoval alespoň teoretickou šanci na postup do play-off, naopak Sharks již definitivně ukončí sezónu po základní části.

Střely na branku ve 3. třetině – 9:5, celkem – 24:25

60:00

59:22
    Shawn Horcoff najel do Stalocka a domácí tak dohrají utkání v početní výhodě.

59:01
    Začala poslední minuta zápasu.
    Ryan GARBUTT - 1:5

58:00
    Dallas právě vstřelil branku!
    Domácí si nepohlídali RYANA GARBUTTA, který naskočil z trestné lavice! Hostující útočník si tak najel na pas Daleyho a samostatný únik s přehledem proměnil, když naznačil kličku do bekhendu a pak poslal kotouč do sítě mezi nohama Stalocka. Asistence: Trevor Daley.

57:10
    Ani teď Pavelski neskóroval, Enroth pokryl jeho střelu příklepem.

56:59
    Střelu Burnse vyrazil Enroth, který si poradil i s následnou dorážkou Pavelského!

56:36
    Pavelského vytlačil z útočného pásma Eakin.

56:19
    Hostům se podařilo vyhodit.

56:05
    Burns už nestihl puk na útočné modré. Navíc ho odehrál na střídačku.

55:52
    Ryan Garbutt zasáhl holí do obličeje Irwina. Přesilovka pro Žraloky a také poslední šance, jak ještě mohou domácí vykřesat jiskřičku naděje.

55:35
    O vítězi zápasu je asi definitivně jasno. Žraloci si play-off nezahrají, Dallas může ještě doufat.
    Jamie BENN - 1:4

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 34. Thornton (Tierney) – 1. Sceviour (Demers, Fiddler), 18. Eaves (Jamie Benn, Spezza), 28. Jamie Benn (Seguin, Spezza), 56. Jamie Benn (Seguin), 58. Garbutt (Daley)

San Jose Sharks: Stalock (Niemi) – Braun, Dillon, Burns, Stollery, Fedun, Irwin – Pavelski (A), Thornton (A), Karlsson – Hertl, Couture, Marleau (A) – Wingels, Tierney, Nieto – Goodrow, Smith, Brown. Trenér: Todd McLellan
    Dallas Stars: Enroth (Lehtonen) – Klingberg, Goligoski, Daley (A), Jokipakka, Demers, Jordie Benn – Seguin, Eakin, Jamie Benn (C) – Horcoff, Spezza, Eaves – Garbutt, Fiddler (A), Roussel – Hemský, Sceviour, Moen. Trenér: Lindy Ruff

Rozhodčí: Furlatt, Charron – Cameron, Pancich

Diváci: 17562