New Jersey – NY Rangers 2:4 (kon.) | Philadelphia – NY Islanders 5:4 (kon.) | Ottawa – Pittsburgh 4:3 (po pr.)
Detroit – Carolina 3:2 (kon.) | St. Louis – Winnipeg 0:1 (kon.) | Chicago – Minnesota 1:2 (kon.)
Colorado – Nashville 3:2 (kon.) | Calgary – Arizona 3:2 (kon.) | Edmonton – Los Angeles 4:2 (kon.)
Ottawa Senators
4:3 (0:3, 1:0, 2:0 - 1:0)
Pittsburgh Penguins
Středa 08.04.2015, 01:30 • Canadian Tire Centre, Ottawa • NHL

Ode mě je to tedy vše a s konstatováním, že dnešní utkání sledovalo 20 263 diváků se s vámi loučím. Děkuji za sledování onlajnu a u dalších utkání NHL se na vás bude těšit Lukáš Podleśny (04:23:49)

Československá stopa v utkání
    Zraněný Milan Michálek (OTT) ani Dominik Uher (PIT), který hraje na farmě Pittsburghu do utkání nezasáhl.

1. Mark Stone (OTT) 2+0
    2. Mike Hoffman (OTT) 1+0
    3. Jean-Gabriel Pageau (OTT) 1+0

Dnešní fantastické utkání je tak za námi a Senátoři si připisují veledůležité vítězství 4:3! Připomínám, že po první třetině byl stav utkání 0:3, ale v powerplay se Hoffmanovi podařilo vyrovnat na 3:3 a v prodloužení poslal Ottawu do bezprostřední blízkosti plaoyff Mark Stone. Senátoři tak mají stejně bodů jako osmý Boston, o bod méně než sedmý Pittsburgh a v pohodě zatím nemůže být ani Detroit, který sice vyhrál, je šestý, ale má náskok jen dva body.

Mark STONE - 4:3p

62:43
    Ottawa právě vstřelila branku!
    Neuvěřitelný obrat Ottawy je dokonán a Sens tak živí naději na playoff! Po přečíslení tří na dva se ke střele z mezikruží dostal MARK STONE a mladý útočník Ottawy se stává dvougólovým střelcem a hlavně největším hrdinou večera! Asistence: Erik Karlsson, Kyle Turris

62:23
    Sens jsou zatím v prodloužení lepším týmem a tlačí Pittsburgh!

61:44
    Mika Zibanejad ještě v končící přesilovce hledal bekhendem volného Karlssona, ale tomu puk přeskočil hokejku a kapitán domácích tak nemohl rozhodnout zápas. Hosté již jsou v plném počtu a Fleury přerušuje hru.

61:02
    Turris se projel útočným pásmem, ale nakonec skončil na ledě a puk je opět ve středním pásmu.

60:39
    Zibanejadova střela neprošla až k Fleurymu a hosté následně vyhazují puk.

60:12
    Senátoři vyhráli úvodní buly prodloužení a okamžitě se usazují v útočném pásmu. Připomínám, že domácí dohrávají více než minutu přesilové hry.

60:01

Jde se do prodloužení! Sens by sice více přivítali vítězství v základní hrací době, ale po vyrovnání minutu a 48 sekund před koncem musí být rádi i za prodloužení, která začne za pár minut.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:52
    Bobby Ryan nebezpečně vypálil, ale Fleury fantastickým zákrokem zachránil jeden bod pro Pittsburgh!

59:32
    Tak pozor! Pittsburg bude mít ještě velké trable! Hosté hráli v šesti a je tady přesilová hra pro Ottawu.

Lukáš Podleśny

Branky a nahrávky: 35. Pageau, 41. Stone (MacArthur), 59. Hoffman (Zibanejad, Turris), 63. Stone (Karlsson, Turris) – 1. Crosby (Hornqvist, Martin), 6. Bennett (Cole), 15. Hornqvist (Crosby, Scuderi)

Ottawa Senators: Hammond (Anderson) – Karlsson, Methot, Ceci, Wiercioch, Gryba, Borowiecki – Stone, Turris, MacArthur – Ryan, Zibanejad, Smith – Lazar, Pageau, Condra – Chiasson, Legwand, Hoffman
    Pittsburgh Penguins: Fleury (Greiss) – Lovejoy, Martin, Pouliot, Scuderi, Chorney, Cole – Hornqvist, Crosby, Perron – Comeau, Malkin, Kunitz – Bennett, Sutter, Winnik – Adams, Lapierre, Spaling

Rozhodčí: Marc Joannette, Chris Rooney – Derek Nansen, Brad Kovachik

Diváci: 20 263