Štěchovice – Čáslav 1:1 (3:5 po pen.) | Chomutov – Benešov 0:2 (kon.) | Vyšehrad – Admira Praha 2:1 (kon.)
Písek – Zápy 1:0 (kon.) | Bohem. Pr. – Domažlice 2:1 (kon.) | Louňovice – Králův Dvůr 2:1 (kon.)
Meteor – Vltavín 3:1 (kon.) | Převýšov – Jirny 1:2 (kon.) | Union 2013 – Chrudim 2:1 (kon.)
Union 2013
2:1 (2:0)
MFK Chrudim
Středa 15.04.2015, 17:00 • Městský fotbalový stadion Nový Bydžov • Česká fotbalová liga

Statistiky zápasu:

střely: 4:7
    střely na branku: 3:3
    rohy: 1:7
    fauly: 9:17
    ofsajdy: 1:2
    držení míče (odhad): 40 % : 60 % (19:01:21)

Rozhodčí naprosto nesmyslně nenastavil ani minutu, za což sklidil ironický potlesk od chrudimských hráčů. Hosté byli v zápase lepším celkem a výsledek hernímu obrazu příliš neodpovídá. Z Nového Bydžova je to vše, příjemný zbytek dne přeje Petr Dejnožka.

90

89
    Řada zákroků chrudimských hráčů je posouzena hodně sporným způsobem, lavička Chrudimi se zřejmě po právu zlobí.

88
    Petr Průcha zbytečně atakoval chrudimského gólmana, za což vyfasoval žlutou kartu.

86
    Nadrchal byl na levé straně ubráněn čistým způsobem, brankář Nguyen bude vykopávat v klidu od své branky.

85
    Jiřího Macháčka vystřídal Petr Průcha.

84
    Po standardní situaci došlo k závaru před brankou Unionu, který je nakonec ukončen pro ofsajd.

83
    Chrudimští ožili a říkají si o vyrovnání. Dočkáme se v Novém Bydžově ještě nějaké branky?
    David SIXTA - 2:1

81
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Hosté se deset minut před koncem dostávají na dostřel! DAVID SIXTA si vzal balon na půlící čáře, sprintem vyrazil směrem dopředu a prudkou ranou po zemi k tyči rozjásal chrudimskou lavičku – 2:1!

80
    Končí Ondřej Kesner, kterého na posledních deset minut vystřídal Sebastien Langr.

79
    Vodička vystřídal na trávníku Nobsta.

78
    Luptovský si vykoledoval volný přímý kop, po jehož centru se do balonu opřel Řezníček. Znovu však nezamířil přesně.

77
    Dnešnímu utkání přihlíží 240 diváků.

76
    MFK dostane další šanci na skórování z rohového kopu.

74
    Luptovský vystřídá na hrací ploše Tomáše Váchu.

73
    Chrudimská obrana naprosto zapomněla na Petra Jandu, který mohl definitivně rozhodnout! Osamocený Janda poslal míč na chrudimskou branku z voleje a těsně minul branku Lukáše Mrázka!