USA – Německo 13:1 (kon.) | Kanada – Finsko 3:2 (kon.) | Švédsko – Rusko 4:7 (kon.)
Česko – Švýcarsko 5:0 (kon.)
Pittsburgh Penguins
1:2 (0:1, 0:1, 1:0) Stav série: 1:2
New York Rangers
Úterý 21.04.2015, 01:00 • Consol Energy Center, Pittsburgh • Play-off NHL

Dnešní klání je u konce. Mně tedy již nezbývá, než Vám popřát dobrou noc a opět se těším s dalšími zápasy play-off NHL na počtenou. (03:58:31)

3. Chris Kreider (NYR) 1+0

Zápas je u konce. Domácí si již další šanci nevypracovali, i když se velmi houževnatě snažili nacpat před bránu Lundqvista. Po odpískání se ještě za bránou strhla menší mela, ale rozhodčí celou situaci včas uklidnili. Nutno říci, že výsledek zcela odpovídá předvedené hře. Úvodní dvě třetiny patřily herně i výsledkově New Yorku, ta poslední naopak Tučňákům. Za ty snižoval šest minut před koncem Hörnqvist, ale na nic víc se již domácí nezmohli. A to i přesto, že jejich tlak byl místy opravdu drtivý.

60:00

Oddechový čas pro domácí.

59:46
    Martinův pokus končí po teči obránce vysoko nad bránou Rangers.

59:33
    Lundqvist vyrazil střelu Comeaua.

59:05
    Fleury je venku z brány a domácí hrají v šesti.