Grödig – Salzburg 0:2 (kon.)
SV Grödig
0:2 (0:0)
FC Red Bull Salzburg
Úterý 28.04.2015, 18:00 • Untersberg-Arena (Grödig) • Rakouský pohár • Semifinále

Je dobojováno! V utkání po velkém boji vítězí favorizovaný Red Bull Salzburg, který o svém vítězství rozhodl dvěma slepenými góly v závěrečné čtvrthodině hry. Skóre nejprve otevřel Quaschner, na jeho trefu vzápětí navázal Sabitzer. Fotbalisté Salzburgu se tak radují z vytouženého postupu do finále. (19:53:47)

90+2

90+1
    Domácí se přeci jen vydali kupředu a vybojovali rogový kop, ten zahrával Huspek, ale Gulácsi mohl být v klidu, míč totiž proletěl daleko od jeho svatyně.

90
    Hlavní arbitr se ve druhém poločase rozhodl nastavit dvě minuty nad rámec řádné hrací doby.

89
    Míč na svých kopačkách sice drží fotbalisté v bílých dresech, ale nemohou se dostat přes půlící čáru, kterou urputně brání záložní řada Red Bullu Salzburg.

88
    Nacházíme se v závěru druhého poločasu a na závěrečný tlak hráčů domácího celku to vůbec nevypadá.

86
    Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Keïta, přichází Laimer.

85
    Po centru do vápna vznikla před Stankovicem skrumáž několika hráčů, hostům se ale míč za brankovou čáru dostat nepodařilo.

84
    Žlutou kartu dostává Simon Handle (SV Grödig), který zezadu srazil k zemi Sabitzera.

83
    Červení Býci stále pokračují v ofenzivních choutkách a snaží se přidat třetí branku.

82
    Nyní se hraje především ve středu hracího pole, míč rotuje převážně kolem středového kruhu.

81
    Žlutou kartu dostává Maak (SV Grödig).

80
    Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Minamino, přichází Bruno.

79
    Střídání v týmu SV Grödig: ze hřiště odchází Venuto, přichází Correa.
    Marcel SABITZER - 0:2

78
    Salzburg právě vstřelil branku!
    Náskok Red Bullu je již dvoubrankový! Autorem branky je MARCEL SABITZER, který na hranici malého vápna obdržel přesnou přihrávku Ankersena a nadvakrát dokázal propasírovat míč za záda brankáře Stankovice.

77
    Hosté drží míč na svých kopačkách a kombinují ve středu hracího pole.

76
    Na straně domácího celku se připravuje střídání, kdo se podívá do hry, zjistíme za malou chvíli.
    Nils QUASCHNER - 0:1