SK Zápy
1:2 (1:2)
Bohemians Praha
Středa 27.05.2015, 17:30Česká fotbalová liga

Tak tedy dnes je to ode mne vše, budu se s vámi těšit i u dalších zápasů České fotbalové ligy. Na shledanou! (19:35:55)

Máme tady konec zápasu, v druhém poločase jsme se branky nedočkali. Oba celky sehrály vyrovnanou partii, avšak šťastnější mohou být hráči Bohemians Praha, kteří si odvážejí s sebou do Prahy 3 body po výhře 1:2. Bohemku poslal do vedení již v 5.minutě z penalty Štoček, poté o 11 minut později srovnal exslávista David Kalivoda z přímého kopu a vítěznou branku dnešního zápasu zařídil těsně před koncem poločasu Jan Šimák parádní ranou do šibenice.

90+3

90+2
    Střížkovská Bohemka teď mohla potrestat obrovskou chybu v rozehrávce domácích hráčů, ale zápští i v situaci 5 na 2 dokázali odolat.

90
    Kalivoda si nedokázal poradit s Putzovou přihrávkou do běhu a pouze naprázdno promáchl, míč končí u brankáře Wintera.

90
    Bohemians posílají míč co nejdále od vlastní branky a brankář Doležal ho bez váhání posílá rychle zpět.

89
    Střídání v týmu Bohemians Praha: ze hřiště odchází Mareš, přichází Melechovský.

88
    Domácí se snaží opravdu velmi usilovně o srovnávací branku, v celé akci je však zastavuje útočný faul na Marka Sedláčka.

87
    Bohemians navíc mohou jít do rychlého brejku, celou situaci zastavuje Jemelík s Putzem.

85
    Po drobném faulu na půlce hřiště rozehrával přímý kop dnešní prozatím jediný střelec Záp David Kalivoda, který zvolil variantu centru. Jenže Winter si míč dokázal stáhnout ze vzduchu.

84
    Z ideální pozice se však Bohemians nepodařilo ohrozit brankáře Doležala.

83
    Hosté v závěru zápasu budou zahrávat přímý kop.

82
    Střídání v týmu Bohemians Praha: ze hřiště odchází Volek, přichází Boček.

81
    Do zakončení se dostává Marin Glasnovič, ale i s jeho střelou si Winter poradil.

80
    Domácí hráči se snaží vybojovat si gólovou příležitost za každou cenu, Svoboda zkoušel napodobit slavný Lafatův pád ve vápně, ale rozhodčí to nechává být bez povšimnutí.

79
    Zápští se i nadále drží u balónu, celou situaci nakonec pro hosty zachraňuje Nešpor.

77
    K útočnému náporu se tentokrát vydávají domácí hráči, Winter působí trochu nejistě při svém zákroku, ale zatím své spoluhráče drží.

76
    Červenobílí i nadále odolávají tlaku Pražanů, kteří si tak získávají cenné vteřinky k dobru.