BK Almdudler – Natasha Raptors 2:4 (kon.) | FC AC SK – FC Predators 9:4 (kon.)
FC AC SK
9:4 (5:0)
FC Predators
Pátek 29.05.2015, 15:30 • GyBu Arena • GyBu liga • Finále

Ti ve finále nakonec dokázali porazit Predátory, přičemž rozhodla zejména první půle, po které vedli červení již 5:0. Ve druhé půli sice dokázali dvakrát snížit Predátoři na rozdíl tří branek, avšak celkově si hráči týmu nehrajícího kapitána Davida Linharta závěr utkání pohlídali a po zásluze zvítězili! (16:31:31)

Utkání je u konce! Vítězi GyBu ligy 2014/2015 se stávají fotbalisté FC AC SK!

50

50
    Vojáček ještě jednou uvede míč do hry výkopem od branky.

50
    Běží poslední minuta utkání!

49
    Svatoš našel Turzóa, který obtížný pas nezpracoval.

48
    Tým FC AC SK právě vstřelil branku!
    Nyní už je to ale gól! TOMÁŠ LINHART přelstil z úhlu Hradečného střelou mezi nohy.

48
    Linhart po centru hlavičkoval nad.

47
    Homolka se ocitl v další velké šanci, ani natřikrát ale Hradečného nepřekonal.

46
    S míčem hrají hráči FC AC SK, kteří zbytek zápasu kontrolují.

45
    Dnešní utkání sleduje 52 diváků.

44
    Malý nadvakrát nastřelil Koubu, po jeho druhé teči zamířil míč na rohový kop.

43
    Další šanci Kyselkovi připravil Homolka, tentokrát ale výborně zasáhl Hradečný.

42
    JAKUB KYSELKA využil toho, že se hráči Predátorů vraceli poměrně laxně, a tak si navedl míč na střelu a opět poslal červené do vedení o čtyři branky.

41
    Koubovi pokus o obstřel vůbec nevyšel a míč končí hodně mimo.

41
    Malý fauloval na hranici vápna Svatoše a uvidíme volný přímý kop žlutých.

40
    Malý posílá míč o protihráče do autu, vhazovat budou hráči v červených dresech.

39
    Dlouhý pas směřoval na Turzóa, který ho ale nakonec nestihl na hrací ploše.

37
    Na druhé straně Linhart pálil do protipohybu Hradečného, který se ale stačil přesunout.

Adam Kolář

Branky: 8. Linhart, 12. Linhart, 13. Kyselka, 15. Malý, 20. Malý, 30. Malý, 32. Kyselka, 42. Kyselka, 48. Linhart – 26. Svatoš, 28. Svatoš, 33. Svatoš, 36. Liu

FC AC SK: Vojáček – Hruška, Homolka, Holakovský – Linhart (C), Malý, Kyselka
    FC Predators: Hradečný – Nguyen, Turzó – Kouba, Svatoš (C), Liu