České Budějovice – Tatran 3:0 (kon.) | SKV ComAp Praha – Sosnowiec 3:2 (3:0 po s.n.) | Tatran – České Budějovice 1:2 (kon.)
Sosnowiec – SKV ComAp Praha 3:4 (po pr.)
FBC UNITED České Budějovice
3:0 (1:0, 1:0, 1:0) Stav série: 1:0
ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice
Pátek 29.05.2015, 09:00 • Na Třebešíně 3215/1, Praha 3, Sportovní hala a tenisový areál Vysoké školy ekonomické v Praze • Play-off České pošty extraligy vozíčkářů • Semifinále

45:00
    Konec zápasu. Stav série 1:0 na zápasy pro České Budějovice. (10:10:07)

41:50
    Tatran znovu střídá. Bitvu opouští hráč číslo 6 Jan Hamák a do hry se podívá s číslem 23 Zuzana Přibilová.

38:34
    Po třetí brance zápasu se trenéři obou mužstev rozhodli změnit sestavy. Střešovice střídají hráče číslo 66 Michala Vápenku, do hry nastupuje s číslem 91 hráč Cimpa Stanislav.

Na Budějovické straně hřiště opouští Jan Šíp společně s jmenovcem Janem Hermanem a za ně nastupují Miroslav Beck a Tomáš David.

38:34
    České budějovice právě využívají přesilovku a zvyšují svůj náskok! Střelcem branky je FRANTIŠEK ŠINDELÁŘ s asistencí Jana Hermana.

37:13
    Vyloučen hráč týmu Tatran Střešovice Krupička Zdeněk za bránění ve hře. Tatran tudíž bude hrát dvě minuty ve čtyřech.

33:35
    České Budějovice přesilovou hru Tatranu zvládly a stav tedy zůstává nezměněn.

31:30
    Vyloučen hráč týmu Českých Budějovic Šindelář František za hru vysokou holí. Odpykat si musí dvě minuty herního času.

30:01

30:00
    Druhá třetina skončila stejným výsledkem pro České Budějovice, tedy vstřelením druhé branky. Tatran i přes silný tlak a šance stále nenašel recept na budějovického gólmana.

26:26
    Č. Budějovice zvyšují svůj náskok!
    Autorem branky je JAN HERMAN. Asistence: Zbyněk Sýkora.

Druhá třetina se nese v aktivnějším tempu. Střely na bránu vyrovnané – po třech po obou stranách, prozatím si však žádná z nich cestu do sítě nenašla.

15:01

Další třetina začne přibližně v 9:26.

Dnešní utkání sleduje 13 diváků.

15:00
    První třetina skončila pro Budějovice s jednobodovým náskokem nad soupeřem. V druhé polovině třetiny hra poměrně vyrovnaná, bohatá na šance na obou stranách.

08:12
    Tatran vyvíjí tlak na bránu soupeře, ale vyrovnávací branka zatím nepřišla.

02:23
    Č. Budějovice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je ZBYNĚK SÝKORA. Asistence: Herman Jan.

00:01

FBC UNITED Č. Budějovice: Němec Jirka – Šindelář František, Sýkora Zbyněk, Šíp Jan, Herman Jan, Čížek Zdeněk, Havelka Michal, Beck Miroslav, David Tomáš

Tatran Omlux Střešovice: Novotný Jaroslav – Bíba Pavel, Cimpa Stanislav, Hamák Jan, Kosinka Martin, Krupička Zdeněk, Natov Jan, Němec Martin, Novák Petr, Pek Tomáš, Přibilová Zuzana, Vápenka Michal

Rozhodčí: Kamínek Zdeněk, Michálek Petr.

Florbal Vozíčkáři

Hledáme zpravodaje pro tým ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 3. Sýkora (Herman), 27. Herman (Sýkora), 39. Šindelář (Herman)

FBC UNITED České Budějovice: Němec Jirka – Šindelář František, Sýkora Zbyněk, Šíp Jan, Herman Jan, Čížek Zdeněk, Havelka Michal, Beck Miroslav, David Tomáš
    ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice: Novotný Jaroslav – Bíba Pavel, Cimpa Stanislav, Hamák Jan, Kosinka Martin, Krupička Zdeněk, Natov Jan, Němec Martin, Novák Petr, Pek Tomáš, Přibilová Zuzana, Vápenka Michal

Rozhodčí: Kamínek Zdeněk, Michálek Petr