Španělsko - Itálie 1:1 (pen. 3:1) (kon.) | Portugalsko - Švýcarsko 6:5 (kon.)
Maďarsko - Rusko 3:5 (kon.) | Ukrajina - Ázerbájdžan 3:1 (kon.)
Maďarsko - Rusko

3:5

(0:0, 0:2, 3:3)

Středa 24.06.2015, 16:00 • Beach Arena, Baku (kapacita 1506 míst) • Evropské hry - Plážový fotbal • Skupina B

Rusové se nakonec protrápili k vítězství a jako největší favorité Her si připisují první tři body do tabulky. Maďaři statečně bojovali, nakonec ale odcházejí ze zápasu bez bodu. Jediným dvougólovým střelcem v zápase je Dmitrij Šišin. (18:51:17)

36:00
    Zápas skončil.

35:36
    Viktor Fekete z přímého kopu nastřelil tyčku!
    Dmitrij ŠIŠIN - 3:5

35:13
    GÓL RUSKO!
    Rusové v poslední minutě stvrzují svou výhru, která ale byla hodně utrápená. Svou druhou branku v zápase přidává DMITRIJ ŠIŠIN!

34:27
    Laszlo Berkes na druhé straně nezamířil přesně mezi tři tyče, čas se už Maďarům neúprosně krátí.
    Alexej MAKAROV - 3:4

33:57
    GÓL RUSKO!
    Rusové si berou své vedení zpátky na svou stranu! Prosazuje se ALEXEJ MAKAROV!

33:30
    Maďaři navíc pokračují v aktivní hře, střela Simonyie skončila mimo branku, následná střela Szabolcse Badalika končí v rukavicích Ostrovského.
    Peter ABEL - 3:3

32:51
    GÓL MAĎARSKO!
    To jsou věci, Maďaři srovnávají stav zápasu na 3:3! Ve stejné minutě jako padla předchozí branka se trefuje PETER ABEL!
    Mark UGHY - 2:3

32:02
    Máme tu další zápletku, Maďaři opět snižují na rozdíl jediné branky! Prosazuje se kapitán MARK UGHY!

31:47
    Jurij Krašeninnikov vyslal další střelu mimo branku.

31:19
    Další střelecký pokus Viktora Feketeho, Ivan Ostrovskij si připisuje další úspěšný zákrok.

30:56
    Viktor Fekete vypálil z velké dálky mimo tři tyče.

29:06
    Ránu Alexeje Makarova kryje maďarský brankář David Ficsor.

28:32
    Maďaři ale nadále předvádí sympatický výkon, kapitán Ughy míří rozehrát rohový kop.