Španělsko - Maďarsko 5:2 (kon.) | Portugalsko - Ukrajina 5:4 po prodl. (kon.)
Rusko - Itálie 4:6 (kon.) | Ázerbájdžán - Švýcarsko 4:7 (kon.)
Portugalsko - Ukrajina

5:4 po prodl.

(1:0, 1:4, 2:0, 1:0)

Čtvrtek 25.06.2015, 14:30 • Beach Arena, Baku (kapacita 1506 míst) • Evropské hry - Plážový fotbal • Skupina A

Dnešní utkání je u konce! Portugalsko předvedlo výborný obrat a dokázalo porazit Ukrajinu 5:4 po prodloužení!

Portugalsko tak navázalo na včerešjí výhru nad Švýcarskem a výrazně se přiblížilo postupu do čtvrtfinále!

Z mé strany je to vše a u dalšího textového přenosu se těším brzy nashledanou! (15:44:10)

39:00
    Prodloužení právě skončilo

38:34
    Další střela Ukrajinců! Viktor Pantelejčuk pálil mimo.

38:17
    V poslední minutě prodloužení vypálil Roman Pačev, ten však gólmana Andradeho nepřekonal!

37:46
    Rozehrávky volného přímého kopu se ujal Nuno Belchior, nicméně nemířil přesně!

37:46
    Olexandr Kornijčuk dostvá žlutou kartu!

37:35
    Rozhodnutí měl na noze Joao Saraiva, ani on však nemířil přesně!

37:17
    Andradeho se pokoušel překonat Kornijčuk, nicméně rána mířila mimo.

37:08
    GÓL PORTUGALSKO
    Portugalsko se prosazuje v nastaveném čase! Obrat portugalská dokonal BERNARDO SANTOS, nicméně Ukrajina má stále čas na vyrovnání!

36:22
    První střelecký pokus prodloužení vyslal José Maria Fonseca, nicméně neuspěl.

36:00
    Začalo prodloužení

36:00
    Třetí třetina skončila

35:49
    Pozornost Hladčenka otestoval Joao Saraiva, nicméně jeho pokus nebyl úspěšný.

35:42
    První žlutou kartu ukrajinského týmu dostává dvougólový střelec Roman Pačev!

35:29
    Pozornost gólmana Andradeho otestoval ukrajinský brankář Hladčenko!

33:54
    Rozhodující branku mohl vstřelit Roman Pačev, nicméně jeho rána byla zablokována.

33:24
    Portugalsko čtyři minuty před koncem srovnává na 4:4! O vyrovnávací branku se postaral JORDAN SANTOS!

33:09
    Nedovoleným zákrokem se prezentoval Nuno Belchior. Přímého kopu se ujal Kornijčuk, jeho střelu ale lapil Andrade!

32:21
    Roman Pačev rozherával na útočné polovině rohový kop, nicméně žádné nebezpečí pro branku Andradeho z něj nevzniklo.