Španělsko - Maďarsko 5:2 (kon.) | Portugalsko - Ukrajina 5:4 po prodl. (kon.)
Rusko - Itálie 4:6 (kon.) | Ázerbájdžán - Švýcarsko 4:7 (kon.)
Španělsko - Maďarsko

5:2

(0:1, 1:1, 4:0)

Čtvrtek 25.06.2015, 13:00 • Beach Arena, Baku (kapacita 1506 míst) • Evropské hry - Plážový fotbal • Skupina B

Dnešní utkání je u konce! Španělsko potvrdilo roli favorita a vyhrálo nad Maďarskem v poměru 5:2!

Maďarsko hrálo od úvodních mintu velmi dobře a dostalo se na konci první třetiny do vedení. Druhý gól přidali hosté hned na začátku druhé třetiny. Následně však skórovali pouze Španělé, kteří třetí třetinu ovládli poměrem 4:0!

To je z mé strany vše a u dalšího textového přenosu brzy nashledanou! (14:06:59)

36:00
    Zápas právě skončil

35:35
    Zřejmě poslední pokus zápasu vyslal Gabor Simonyi, nicméně ani jeho rána mezi tři tyče nemířila.

34:48
    Další ránu španělského výběru vyslal Llorenc Gomez. Střela brankáře Ficsora neohrozila, neboť mířila mimo.

33:35
    Viktor Fekete vyslal po delší době další střelu, nicméně nemířil přesně.
    Antonio José MAYOR - 5:2

33:26
    GÓL ŠPANĚLSKO
    Španělé v závěru přidávají pátou branku a o vítězi je rozhodnuto! Pátý zásah do branky Ficsora přidává ANTONIO JOSÉ MAYOR!

32:25
    Szabolcs Badalik kopal volný přímý kop po faulu Martina. Jeho pokus však letěl mimo branku a Maďarsko se kontaktní branky nedočkalo!

31:36
    Španělsko kopalo za zákrok Feketeho pokutový kop, nicméně brankář David Ficsor penaltu Josému Cintasovi lapil!

31:36
    Druhou žlutou kartu maďarského výběru dostává Viktor Fekete za tvrdý zákrok v souboji s Cintasem.

31:22
    Maďarsko teď mělo výbornou příležitost na vyrovnání! Viktor Turos kopal volný přímý kop, nicméně jeho tvrdou ránu lapil gólman Donaire.

31:02
    Maďaři ztrácejí dvě branky a do konce již zbývá necelých pět minut!

29:59
    Ezequiel Carrera nyní vyslal dvě střely v krátkém časovém sledu. Ani jedna však nemířila na branku!

29:19
    Španělsko mělo k dispozici volný přímý kop, kterého se ujal Llorenc Goemz. Jeho tvrdá rána mířila mezi tři tyče, nicméně míč lapil Ficsor!

29:11
    Další ránu španělského výběru vyslal Llorenc Gomez, avšak nemířil přesně.

28:47
    Ezequiel Carrera vyslal velmi dobrou ránu, nicméně Ficsor míč dokázal zkrotit.
    José CINTAS - 4:2

28:15
    Španělé ve třetí třetině naprosto kralují! Čtvrtou branku výběru Joaquina Alonsa přidává JOSÉ CINTAS!