Itálie - Maďarsko 5:4 (kon.) | Švýcarsko - Ukrajina 5:4 (kon.)
Rusko - Španělsko 5:3 (kon.) | Ázerbájdžán - Portugalsko 4:6 (kon.)
Itálie - Maďarsko

5:4

(1:1, 2:2, 2:1)

Pátek 26.06.2015, 13:00 • Beach Arena, Baku (kapacita 1506 míst) • Evropské hry - Plážový fotbal • Skupina B

Italové se jako velký favorit zápasu nakonec protrápili k výhře 5:4, kterou si ovšem zajistili kýžený postup do semifinále Evropských Her v Baku! Maďaři sice sahali po bodovém zisku velmi dlouho, ještě pár minut před koncem vedli. Italské zkušenosti ale přeci jen ukázali svou sílu. (14:16:16)

36:00
    Zápas skončil.

35:54
    Další střela Feketeho opět zblokovaná, následně Berkes ranou mimo branku ukončil naděje Maďarů na bodový zisk z dnešního zápasu.

35:31
    Konstrukce branky zvoní také na druhé straně, z přímého kopu vypálil brankář Laszlo Szacsko!

35:14
    Běží už poslední minuta třetí třetiny, Emmanuele Zurlo nastřelil další tyč maďarské branky!

34:49
    Italové opět zblokovali střelu, tentokrát pálil Laszlo Berkes.

34:02
    Střela Francesca Corosinitiho končí mimo tři tyče.

33:43
    Maďaři se ale ještě nevzdali a ihend se snaží italskou branku zasypat střelami. Feketeho pokus pokryl del Mestre, Besenyeiovu střelu zase pomohli zblokovat hráči v poli.

33:22
    Krátce po rozehrání dostal žlutou kartu Ferenc Besenyei.

33:20
    GÓL ITÁLIE!
    Italové během krátké chvíle dokázali otočit stav zápasu na svou stranu, po Besenyeiho faulu se parádní střelou z přímého kopu prosazuje GABRIELE GORI!

32:39
    Gabriele Gori naskočil do hry ve velkém stylu, jeho první střela skončila mimo, druhou už musel krýt Szacsko.
    Emmanuele ZURLO - 4:4

31:56
    GÓL ITÁLIE!
    Italům se ale opět podařilo srovnat krok! EMMANUELE ZURLO se prosazuje i ve třetím utkání na Hrách!

31:21
    Maďaři jsou velmi blízko obrovskému překvapení! Viktor Fekete míří rozehrát rohový kop.

30:51
    Další rána Paola Palmacciho je zblokována, o chvíli později Szacsko pokryl další střelu Emmanuele Zurla.

30:18
    Zurlovu střelu likviduje Laszlo Szacsko, který dnes chytá opravdu velký zápas!

30:00
    Michele di Palma je v závěrečné třetině hodně střelecky aktivní, jeho další pokus skončil opět mimo branku.