6 0 6
Stephanie Vogtová
1
4 6 3
Čtvrtek 30.07.2015, 17:02ITF Sobota-Rokietnica - ITF Sobota-Rokietnica (antuka) • Čtvrtfinále

Ve čtvrtfinále budeme sledovat český souboj mezi Nicole Vaidišovou a kvalifikantkou Martinou Boreckou, která postoupila přes Bulharku Karatantchevovou. S tímto se s Vámi loučím, děkuji za pozornost a omluvte prosím menší technické problémy, které nebyly na naší straně. Na počtenou! (18:00:13)

Náročný zápas sehrála Nicole Vaidišová se Stephanií Vogtovou, kterou přehrála v prvním setu 6:4, ale následně se dostala do herní krize, při níž schytala dokonce kanára v sadě druhé.

Karta se ve třetím setu opět obrátila, ale aby nebyla nouze o zápletku, ani vedení 5:0 a 40:15 Nicole Vaidišové nestačilo k zakončení zápasu. Nakonec duel ovládla po využití osmého mečbolu 6:3 v rozhodujícím setu a postupuje do čtvrtfinále.

Konec zápasu

6:3
    Ano, zvládá to! To, co se nepodařilo dříve, tentokrát Nicole Vaidišová dokázala při podání soupeřky! Proměňuje mečbol a postupuje do čtvrtfinále!

40-30
    Osmý mečbol české tenistky! Dokáže osmou šanci již konečně proměnit?

30-30
    Chybička Lichtenštejnky, ze které těží Vaidišová.

15-30
    I přes poryv větru, který solidně zamával s kamerou, se Vogtová dostává k dalšímu fiftýnu.

15-15
    Vítr teď hodně zlobí, Vogtovou však příliš nerozhodil.

15-0
    Podává Lichtenštejnka, Nicole útokem na síti získává fiftýn.

5:3
    Jenže se nedá nic dělat. Nicole skutečně přichází podruhé v řadě o podání a Vogtová cítí, že stále je šance s tímto duelem něco udělat.