Třinec – Francie U20 1:3 (kon.) | Pardubice – Jihlava 6:5 (kon.) | K. Vary – Kladno 5:3 (kon.)
Mountfield HK – Mladá Boleslav 3:4 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
5:3 (0:0, 3:1, 2:2)
Rytíři Kladno
Úterý 04.08.2015, 15:00Přípravné zápasy juniorů

Jde zde konce přípravného utkání, z vítězství se nakonec raduje domácí Energie. Ode mě je to vše, děkuji za sledování. (17:00:09)

59:21
    Janata stál sám před bránou, ale poloodkrytou bránu vůbec netrefil.

57:22
    Balcar nejprve tvrdě vypálil od modré, následně ještě dorážel kotouč, ale trefil ho do choulostivý míst. To muselo bolet, snad bude v pořádku.

56:49
    Michael Čejka je vyloučen za podražení, dobrá šance pro hosty.

54:22
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Hosté přidávají po rychle akci další branku, PIOVARČÍK stál na samotném konci akce a dostal puk za Kuchaře.

50:29
    Že by nakonec hosté ještě náskok stáhli? K PATYKOVI se dostal kotouč mezi kruhy, z první ho dělovkou poslal do růžku. Ty už jsou dnes v obou branách dokonale vymeteny.

49:14
    Hosté se sice snaží, ale toto utkání už se jim asi zvrátit nepodaří.

47:47
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Domácí pokračují v krasojízdě a během chvíle přidávají další branku. Ťukec před bránou zakončil střelou do prázdné brány PROCHÁZKA.

47:14
    Krásná akce domácích je posílá do tříbrankového vedení! Davídek našel mezi kruhy DUDKA, který se trefil přesně do růžku.

45:46
    Hra se v posledních minutách přelévá ze strany na stranu, hraje se velmi rychle, ale zakončení obou týmů jsou nepřesná.

43:08
    Domácí opět hrají v plném počtu, hosté si žádnou šanci nevytvořili.

40:47
    Následně jsou na domácí straně vyloučeni Davídek a Beránkem, za hosty pak Jabůrek – všichni dvě minuty za hrubost. Hosté hrají přesilovou 5 na 4.

40:45
    Hned v úvodu zápasu se dostal k dorážce před bránou Beránek, ale netrefil volné místo u tyčky.

40:01

Ve druhé třetině jsme viděli už mnohem lepší hokej, také padlo dost branek. Domácí před třetí třetinou vedou o dvě branky.

40:00

39:10
    Zikmund si přiťukl kotouč s Janatou a snažil se procpat ouk pod brankáře Jirouška, ale nedokázal ho překonat.

37:50
    Domácí nahazují kotouč do útočného pásma, následně se jej snaží vybojovat.

Tomáš Hála

Branky a nahrávky: 22. Janata, 33. Babka, 37. Janata, 48. Dudek (Davídek), 48. Procházka – 31. Balcar, 51. Patyk, 55. Piovarčík

HC Energie Karlovy Vary: Kuchař (Harakal) – Rulík, Michálek, Pajk, Beer, Dudek, Vodička, Prachař – Beránek, Babka, Rubeš, Zikmund, Janata, Davídek, Čejka, Procházka, Svoboda, Nguyen, Hendrych, Hauzr
    Rytíři Kladno: Jiroušek (Stahl) – Balcar, Havelka, Chládek, Kučera, Jon, Sentenský – Schilhabel, Patyk, Kezsi, Kalaj, Piovarčík, Jabůrek, Čermák, Borkovec, Okegawa, Kučera, Molčík, Husarik