Stuttgart – Frankfurt 1:4 (kon.) | Augsburg – Ingolstadt 0:1 (kon.) | Kolín nad Rýnem – Hamburg 2:1 (kon.)
Mohuč – Hannover 3:0 (kon.) | Darmstadt – Hoffenheim 0:0 (kon.) | Bayern – Leverkusen 3:0 (kon.)
Bayern Mnichov
3:0 (1:0)
Bayer Leverkusen
Sobota 29.08.2015, 18:30 • Allianz Arena, München • Německá Bundesliga • 3. kolo

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:21:10)

Je konec! Sudí Meyer ukončil dnešní zápas, který byl možná až nečekaně jednoznačný. Ještě v první půli dokázali hosté držet se svým soupeřem krok, ale v tom druhém už byli na hřišti pouze hráči Bayernu. Ti svého soupeře potrestali dvakrát a pokaždé z pokutových kopů, přičemž ten první byl hodně přísný, ten druhý, při ruce Hilberta, naopak naprosto jasný. Bayern si připisuje další tři body, naopak pro Bayer je to vůbec první bodová ztráta v novém ligovém ročníku.

90+1
    90+1. Poslední šance zápasu, domácí Lewandowski opět na gólmana Bayeru nevyzrál.

90+1
    O čemž ještě v první nastavené minutě přesvědčil Robert Lewandowski, jehož střelu Leno s obtížemi vyrazil!

90
    Je tu poslední minuta řádné hrací doby, o vítězi je již dávno rozhodnuto, ne tak o výsledku.

88
    Hosté rozehráli rohový kop z pravé strany, ale sudí Meyer přerušuje celou akci pro útočný faul.

87
    Ale hosté jdou do brejku, stejně jako před pár minutami Lewandowski, také nyní Bellarabi předvedl výtečný sprint s míčem, kdy se dokázal vyhnout hned několika bránícím hráčům soupeře, ten poslední ale zablokoval jeho střelu.

86
    Lewandowski má míč na polovině Bayeru a dokázal ho udržet, domácí tak mohou zaútočit.

85
    Bayern jako by trochu zvolnil, na trávníku již také není Robben, který hlavně ve druhé půli předváděl fantastické průniky.
    Fanoušci Bayeru v hledišti Allianz Areny musí prožívat nepříjemné okamžiky, při pohledu na hrací plochu, kde jednoznačně dominuje soupeř.

83
    Boenisch hledá na levé straně Kruseho, ale posílá až příliš dlouhý pas.

82
    Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Thiago Alcântara, přichází Sebastian Rode.

81
    Znovu jsme sledovali marnou snahu osamoceného Kießlinga na hrotu útoku Bayeru.

80
    Je tu poslední desetiminutovka dnešního utkání, které se až příliš jednoznačně vyvíjí ve prospěch domácího Bayernu.

78
    Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Wendell, přichází Sebastian Boenisch.

78
    Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Arjen Robben, přichází Mario Götze.