Admira – Austria 0:1 (kon.) | Rapid – Mattersburg 2:4 (kon.) | Grödig – Ried 4:1 (kon.)
SV Grödig
4:1 (2:1)
SV Guntamatic Ried
Sobota 29.08.2015, 18:30 • Untersberg-Arena, Grödig • Rakouská Bundesliga • 7. kolo

Grönig byl v dnešním zápase lepším týmem a již v sedmé minutě ho poslal do vedení Derflinger, na jehož gól po necelé čtvrthodině hry navázal Venuto. Ried se sice v závěru prvního poločasu vrátil do zápasu zásluhou Elsnerga, jenže hosté po přestávce tahali za kratší konec lana a z kopačky střídající Gschweidla inkasovali třetí gól. Mdlý výkon Riedu ještě v samotném závěru podtrhl vlastním gólem Reifeltshammer. Konečný výsledek. Grödig 4 Ried 1. (20:34:14)

90+4
    90+2. REIFELTSHAMMER - 4:1

90+2
    Grödig právě vstřelil branku!
    THOMAS REIFELTSHAMMER si vstřelil vlastní gól a Grödig se ve druhé minutě nastavení ujímá vedení 4:1!! Reifeltshammer si usměrnil přízemní centr z pravého křídla nešťastně do vlastní sítě a jen potvrdil nezdar Riedu v dnešním zápase.

90+1
    Nad rámec zápasu byly nastaveny 4 minuty.

90
    Běží poslední minuta zápasu a uvidíme, kolik se bude nastavovat.

88
    Ried dohrává zápas prakticky o deseti, protože Ziegl je omezován zraněním.

87
    Marcel Ziegl je vážně zraněn, jenže Ried vyčerpal všechny tři střídání.

86
    Marcel Ziegl je v péči lékařů a nevypadá to s ním příliš dobře.

85
    Marcel Ziegl zůstal ležet na hrací ploše a vypadá to, že nebude schopný v zápase pokračovat.

83
    Marcel Ziegl byl faulován a Ried se ještě může pokusit zdramatizovat zápas.

82
    Hru nyní kouskují fauly, což je voda na mlýn pro domácí tým.

81
    Do konce zápasu zbývá necelých 10 minut. Grödig už se zřejmě o dnešní vítězství připravit nenechá.

80
    Žlutou kartu dostává Strauss (SV Grödig).

79
    Gavilan Morales byl faulován a hra byla přerušena.

78
    Střídání v týmu SV Grödig: ze hřiště odchází Denner, přichází Itter.

77
    Grödig připravuje poslední střídání.

76
    Nico Antonitsch viděl za svůj zákrok žlutou kartu a stal se dalším potrestaným mužem dnešního zápasu.

75
    Žlutou kartu dostává Antonitsch (SV Josko Ried).

Tomáš Reiner

Branky: 7. Derflinger, 20. Venuto, 72. Gschweidl, 90+2. Reifeltshammer (vla.) – 45+4. Elsnerg

Karty:   68. Brauer (GRD), 80. Strauss (GRD) – 43. Prada (RIE), 66. Morales (RIE), 75. Antonitsch (RIE)

SV Grödig: Schlager – Kainz, Strobl, Strauss, Maak, Venuto, Denner, Brauer, Derflinger, Rasner, Wallner.
    Náhradníci: Völkl, Gschwidl, Kerschbaum, Sulimani, Djuric, Strasser, Itter. Trenér: Peter Schöttel.

SV Guntamatic Ried: Gebauer – Trauner, Reifeltshammer, Filipovic, Elsnerg, Möschl, Ziegl, Prada, Janeczek (35. Antonitsch), Morales, Kragl.
    Náhradníci: Sikorski, Streker, Baumgratner, Schubert, Polverino, Durakovic. Trenér: Paul Gludovatz.

Rozhodčí: Andreas Kollerger. Asistenti: A. Witschnigg, D. Trampusch. Čtvrtý rozhodčí: H. Trattnig