Setúbal – Rio Ave 2:2 (kon.) | Porto – Estoril 2:0 (kon.) | Benfica – Moreirense 3:2 (kon.)
Benfica Lisabon
3:2 (0:1)
Moreirense FC
Sobota 29.08.2015, 21:45 • Estádio do Sport Lisboa e Benfica, Lisabon (kapacita: 65.647 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 3. kolo

Rafael Martins poslal po půlhodině hry Moreirense do vedení, které hosté drželi až do závěru zápasu, jenže patnáct minut před koncem zápasu se v rozmezí necelé minuty prosadili střídající Raul Jiménez a Andreas Samaris. Šest minut před koncem ale opět z ničeho nic udeřili hosté, kteří zásluhou střídající Ramóna Cardoza vyrovnali na 2:2. Nicméně Benfica si vítězství zasloužila a také na něj dosáhla, když v 86. minutě vstřelil rozhodující gól Jonas. Na Estadio da Luz byl k vidění nádherný zápas. Konečný výsledek. Benfica 3 Moreirense 2. (23:44:19)

90+4

90+4
    Do konce čtyřminutového nastavení zbývá necelá půlminuta.

90+3
    Dnešnímu dramatickému zápasu přihlíží 43417 diváků.

90+3
    Boateng v blízkosti šestnáctky Benficy naskočil ramenem do Luisãa a uviděl žlutou kartu.

90+2
    Žlutou kartu dostává Boateng (Moreirense FC).

90+2
    Benfica mohla založit rychlý protiútok, jenže jeden z domácích hráčů skončil s míčem v zámezí.

90+1
    Nad rámec zápasu byly nastaveny stejně jako v prvním poločase 4 minuty.

90+1
    Cardozo byl za protesty potrestán žlutou kartou.

90
    Žlutou kartu dostává Cardozo (Moreirense FC).

90
    Jsem nesmírně rád, že tento zápas mohu komentovat, a věřím, že se u jeho sledování bavíte.

89
    Ehemeng už je v pořádku a zápas může pokračovat. Pokud by Ehemeng byl zraněný, tak Moreirense už využilo všechny tři možnosti střídání.

88
    Ehemeng tvrdě narazil do protihráče a zůstal ležet na hrací ploše.

87
    Tohle jsou okamžiky, kvůli kterým musíte milovat fotbal.
    86. JONAS - 3:2

86
    Benfica právě vstřelila branku!
    JONAS vrací Benfice zpět ztracené vedení!! Gaitán přesně odcentroval z levé strany a tentokrát v pokutovém území našel Jonase, který pohotovým volejem pod padajícím Stefanovicem poslal míč do sítě.