Benátky n/J – Prostějov 1:0 (1:0 po s.n.) | Havířov – Motor ČB 2:5 (kon.) | Litoměřice – Jihlava 1:4 (kon.)
Ústí n/L – Most 3:1 (kon.) | Šumperk – Třebíč 2:3 (0:1 po s.n.) | Přerov – Kadaň 3:2 (kon.)
Kladno – Slavia 3:2 (2:1 po s.n.)
HC Stadion Litoměřice
1:4 (0:0, 0:2, 1:2)
HC Dukla Jihlava
Středa 09.09.2015, 18:00 • Kalich Aréna • Chance liga • 1. kolo

Poslední třetina začala dobře pro hosty. Ze začátku navýšil náskok Jihlavy Martin Kohout. O pár minut později však tento náskok snížil Lukáš Nedvídek. Po dlouhou dobu bylo viděno mnoho šancí a Stadion se ke konci rozhodl pro hru bez brankaře. To se však stalo osudným a Jihlava si tak stvrdila vítězství gólem do prázdné brány. Utkání tak končí za stavu 1:4. (20:19:59)

59:38
    Utkání už se pouze dohrává.

59:01
    Dukla právě vstřelila branku!
    Hosté se nakonec puku zmocňují a probojovali se skrz domácí. Nakonec se k puku dostal ALEXANDER GREBENYUK, který puk poslal do prázdné brány. Asistence: Marek Melenovský, Jakub Flek.

58:51
    Domácí si zatím puk drží a pokoušejí se v šesti ještě stav hry změnit.

58:11
    Domácí hrají bez brankáře.

58:11
    Domácí si vyžádali oddechový čas.

57:52
    Dukla se v pásmu drží i po přesilovce, avšak nevypadá to na žádné velké šance.

57:31
    Domácí hrají s plným počtem hráčů.

57:10
    Dukla v tlaku přitvrdila a pálí jednu střelu za druhou. Domácí však stále úspěšně brání.

56:16
    Hosté se zatím k mnoha šancím nedostali.

55:31
    Dukla jde do přesilovky. Vyloučen je domácí Zdeněk Doležal, který si odpyká trest za příliš mnoho hráčů na ledě. 2 minuty.

55:05
    Hosté hrají v plném počtu hráčů.

54:32
    Domácí se konečně v útočném pásmu usazují a ke konci přesilovky se snaží o nějaké šance.

54:00
    Domácí mají zatím obtíže usadit se v útočném pásmu. Jihlavští si své pásmo zatím brání.

53:05
    Stadion jde do přesilovky. Na trestnou si půjde sednout Jiří Dobrovolný za nedovolené bránění. 2 minuty.

51:39
    Hosté se po dlouhé době dostali k puku a probojovali se do útočného pásma a také se pokusili od modré vystřelit na bránu. Král však puk chytil.

50:45
    Icing hostů.

50:38
    Ve středním pásmu probíhají bitvy o puk.

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 46. Nedvídek (Berger, Doležal) – 28. Skořepa (Kaláb, Důras), 30. Flek (Důras), 42. Kohout (Seman), 60. Grebenyuk (Melenovský, Flek)

HC Stadion Litoměřice: Král (Pavelka) – Krstev, Piegl, Šulc, Bílek, Čáp, Plášil, Mikliš – Rousek, Kalla, Doležal – Ondráček, Švagrovský, Kopta – Procházka Mar., Nedvídek, Berger – Procházka Mich., Vantuch, Valášek. Trenéři: D. Tvrzník, J. Kučera.
    HC Dukla Jihlava: Habal (Sáblík) – Kaláb, Dundáček, Šimek, Grebenyuk, Štebih, Zadražil, Dobrovolný – Důraz, Milenovský, Flek – Alekseev, Skořepa, Diviš – Kohout, Seman, Harkabus – Malec, Gríger, Anděl. Trenéři: P. Vlk, F. Zeman.

Rozhodčí: Bejček – Krátký, Šmika