Benátky n/J – Ústí n/L 2:6 (kon.) | Třebíč – Most 3:2 (kon.) | Přerov – Motor ČB 2:0 (kon.)
Kladno – Šumperk 3:0 (kon.) | Prostějov – Litoměřice 3:1 (kon.) | Slavia – Havířov 5:1 (kon.)
Kadaň – Jihlava 3:2 (kon.)
HC Benátky nad Jizerou
2:6 (1:2, 1:1, 0:3)
HC Slovan Ústí nad Labem
Středa 30.09.2015, 17:30Chance liga • 9. kolo

Končí utkání, v němž hosté o své výhře definitivně rozhodli třemi góly ve třetí třetině a slaví tak na benáteckém ledě zisk všech tří bodů. Domácí hokejisté tak poprvé v sezóně prohráli na svém ledě. S přáním hezkého zbytku středečního večera se od Jizery loučí Tomáš Nejedlo. (19:44:24)

59:46
    Ještě jedno vyloučení. David Tůma (UNL) dostává dvě minuty za hákování.

58:25
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Šestý inkasovaný gól už je pro Benátecké snad až příliš krutý. ZDENĚK KUBICA ujel domácí obraně a vymíchal Lukáše do prázdné branky. Asistence: David Bernad.

58:01
    Hlasatelem byly ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny, utkání už se jen dohrává.

56:42
    Z pravého křídla vypálil bez přípravy Ordoš, Soukup lapačkou zasáhl velmi jistě.

56:33
    Lukáš si nyní připsal úspěšný zákrok a vhazovat se bude po jeho levici.

55:37
    O vítězi je dnes u Jizery už zřejmě rozhodnuto, hosté drží puk daleko od své branky.

55:03
    JIŘÍ RYS si položil Lukáše a bekhendem patrně rozhodl tento zápas!

55:03
    Jiří Rys ujel benátecké obraně, Čakajík (BEN) ho zastavil faulem a je nařízeno trestné střílen!

54:28
    Slovan teď dvakrát prakticky hned po sobě zahrál puk přes všechny čáry na zakázané uvolnění.

54:18
    Plodek se vrhl tělem po puku a udržel útočné pásmo. Z ohrožení branky soupeře ale nic nebylo.

53:28
    Melka napadal v útočném pásmu benáteckou rozehrávku a ušetřil daleko od své branky alespoň nějaké vteřinky.

52:38
    Čermákova střela po přihrávce Říha neprošla přes hradbu těl až k ústeckému brankáři.

52:09
    Domácí jsou kompletní a začíná jejich krátká přesilovka.

50:58
    Také hosté špatně střídali a dostávají dvě minuty. Za hráčskou lavici trest odsedí Jan Křivohlávek (UNL).

50:32
    Slovan dostává šanci v přesilovce rozhodnout toho utkání, avšak Volfovi se teď podařilo vyhodit.

50:03
    Domácí špatně střídali a budou za to trestáni. Za příliš mnoho hráčů na ledě jde odpykat dvě minuty Dominik Volek (BEN).

49:29
    Hosté však domácím nahrávají tím, že zahráli puk na icing a vhazuje se tak u Soukupa.

Tomáš Nejedlo

Branky a nahrávky: 10. Volf (Čermák), 31. Havlín (Čakajík, Plodek) – 3. Melka (Křivohlávek, Kurka), 18. Pohl (Kubica, Rys), 30. Roubík (Tůma, Kuchler), 47. Tůma (Smetana, Roubík), 56. Rys (TS), 59. Kubica (Bernad)

HC Benátky nad Jizerou: Lukáš (Hosnedl) – Říha, Čermák, Čakajík, Havlín, Pabiška, Kajínek, Kalina, Sobotka – Dlouhý, Volf, Víšek – Ordoš, Plodek, Miškovský – Volek, Havlas, Matějček – Paločko, Král, Huňa
    HC Slovan Ústí nad Labem: Soukup (Lavinger) – Brož, Smetana, Pohl, Bernad, Kurka, Hes, Macek – Tůma, Roubík, Kuchler – Rys, Kloz, Kubica – Gengel, Melka, Křivohlávek – Novák

Rozhodčí: Bejček – Maštalíř, T. Svoboda