Toronto – Dallas 4:1 (kon.) | Chicago – Los Angeles 4:2 (kon.) | Vancouver – Philadelphia 4:1 (kon.)
Toronto Maple Leafs
4:1 (1:1, 2:0, 1:0)
Dallas Stars
Úterý 03.11.2015, 01:40 • Air Canada Centre, Toronto • NHL

To je tedy z dnešního utkání vše. Já se s vámi loučím a u dalšího on-line přenosu z NHL zase někdy na počtenou. (04:36:52)

Využití: 2:0.

Toronto si tedy už ve třetí třetině pohlídalo své vedení, když ještě v samotném závěru přidal poslední branku domácích obránce Reilly, a Maple Leafs si tak připisují teprve svou druhou výhru v letošní sezóně.

59:52
    Dallasu ještě odpískáno postavení mimo hru.
    Morgan RIELLY - 4:1

59:48
    Toronto právě vstřelilo branku!
    Hosté ujížděli ve čtyřech na jednoho, kde nakonec Lupul nahrál na levé křídlo MORGANU REILLYMU, jenž poslal puk do horních pater hostující brány. Asistence: Joffrey Lupul.

59:10
    Puk letí až do obranného pásma Toronta.

58:49
    John Klingberg (DAL) je vyloučen na dvě minuty za podražení, které však Komarov hodně přihrál.

58:19
    Torontu se podařilo dostat puk ze svého obranného pásma.

58:00
    Další dělovka Seguina už měla gólové parametry, ale Reimer stihl včas zaklapnout své betony

57:57
    Klingberg vyslal další střelu směrem na bránu Toronta, avšak Reimer měl zcela čistý výhled, a tak chytá i tuto střelu.

57:53
    Stars to zkusí v šesti.

57:53
    Tentokrát pálil Spezza a i proti jeho střele vyletěla lapačka Reimera.

57:48
    Goligoski vystřelil od modré čáry, jenže jeho pokus opět kryje Reimer.

57:23
    Toronto ukrajuje další cenné vteřiny ze zbytku utkání ve svém útočném pásmu.

56:56
    Domácí si nyní přihráli rukou a hra se tedy vrátí až před bránu Toronta.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 9. Boyes (Froese, Rielly), 21. Lupul (Reilly), 33. Lupul (Kadri, Boyes), 60. Reilly (Lupul) – 10. Ja. Benn (Seguin, Sharp)

Toronto Maple Leafs: Reimer (Bernier) – Phaneuf (C), Gardiner, Hunwick, Rielly, Marinčin, Polák – van Riemsdyk, Bozak, Komarov – Matthias, Kadri, Lupul – Winnik, Spaling, Parenteau – Grabner, Froese, Boyes.
    Dallas Stars: Niemi (Lehtonen) – Klingberg, Goligoski, Demers, Oduya, Jo. Benn, Nemeth – Ja. Benn (C), Seguin, Sharp – Faksa, Spezza, Hemský – Roussel, Fiddler, Sceviour – Janmark, Eakin, Ničuškin.

Rozhodčí: Kimmerly, Furlatt – Brisebois, Shewchyk

Diváci: 19 087