Buffalo – Tampa 1:4 (kon.) | Washington – Boston 4:1 (kon.) | Montreal – NY Islanders 4:1 (kon.)
Ottawa – Winnipeg 3:2 (3:1 po s.n.) | Minnesota – Nashville 2:3 (kon.) | Calgary – Philadelphia 2:1 (po pr.)
Arizona – Colorado 4:2 (kon.) | Los Angeles – Columbus 2:3 (kon.) | San Jose – Florida 5:2 (kon.)

Andrej Šustr (TBL) 0+1, 0 střel, čas na ledě 18:24

O zápase rozhodla první třetina, kterou vyhrála Tampa 3:0. Buffalo se snažilo, ale doplatilo na fauly a mnoho nepřesností zejména v útočném pásmu.

Victor HEDMAN - 1:4

59:30
    Tampa právě vstřelila branku!
    A je to jasné, hosté vyhrají. Prázdnou branku trefuje VICTOR HEDMAN. Asistence: Andrej Šustr.

59:17
    Zakázané uvolnění Tampy, oddechový čas Buffala.

59:00
    Poslední minuta.

58:44
    Domácí hrají bez brankáře, zkouší to v šesti.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

56:45
    Mnoho času už domácímu týmu na vyrovnání nezbývá.

56:26
    Franson se dostal do brejku, v poslední chvíli mu puk uskočil z hole, a tak nedokázal zakončit. Obrovská šance pro Buffalo.

56:00
    Třetí třetina se blíží ke svému konci, Buffalo se nemůže dostat do střelecké pozice.

55:37
    Vyloučen domácí Mike Weber na dvě minuty za zdržování hry.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 25. Eichel (Weber, Ennis) – 6. Stamkos (Filppula, Palát), 12. Johnson (Killorn, Kučerov), 19. Kučerov (Naměstnikov, Coburn), 60. Hedman (Šustr)

Buffalo Sabres: Ullmark (Johnson) – Ristolainen, Gorges, Franson, McCabe, Pysyk, Weber – Ennis, O'Reilly, Deslauriers, Foligno, Eichel, Larsson – Gionta, Girgensons, Moulson – Reinhart, Legwand, McGinn
    Tampa Bay Lightning: Vasilevskiy (Bishop) – Stralman, Hedman, Garrison, Carle, Coburn, Šustr – Filppula, Stamkos, Palát – Kučerov, Johnson, Killorn – Callahan, Paquette, Naměstnikov – Condra, Boyle, Brown