Buffalo – Tampa 1:4 (kon.) | Washington – Boston 4:1 (kon.) | Montreal – NY Islanders 4:1 (kon.)
Ottawa – Winnipeg 3:2 (3:1 po s.n.) | Minnesota – Nashville 2:3 (kon.) | Calgary – Philadelphia 2:1 (po pr.)
Arizona – Colorado 4:2 (kon.) | Los Angeles – Columbus 2:3 (kon.) | San Jose – Florida 5:2 (kon.)
Montreal Canadiens
4:1 (1:0, 0:1, 3:0)
New York Islanders
Pátek 06.11.2015, 01:30 • Bell Centre, Montreal • NHL

To je odemne vše děkuji za pozornost a přeji hezký den. (04:29:58)

J. Halák (NYI) – úsp: 87,0%

Domácí v poslední třetině ukázali kvalitu a dvěma góly v rychlém sledu rozhodli o svém vítezství.

58:40
    Zápas už je rozhodnutý a oba týmy dohrávají bez větších šancí na jedné či druhé straně.
    57:57 Tomáš PLEKANEC - 4:1

57:57
    Montreal právě vstřelil branku!

Gól do prázdné branky, který potvrzuje vítězství domácích vstřelil TOMÁŠ PLEKANEC. Asistence Brendon Gallagher, Max Pacioretty.

56:03
    Grabovskij střílí z dobré pozice vedle. Následuje komerční přestávka.

55:26
    Pacioretty dobrým napadáním získává puk v útočném pásmu.

54:20
    Tavares ani tuto šanci z bezprostřední blízkosti nevyužil.

53:04
    Tavares špatnou přihrávkou připravuje svůj tým o pásmo.

52:29
    Jedna z posledních šancí pro Islanders ještě něco s výsledkem udělat. Dostávají možnost přesilové hry. Na dvě minuty je vyloučen domácí Petry za podražení.

51:34
    Domácí teď nikam nespěchají, pozorně brání a vyčkávají na brejky.

50:10
    Po Židlického střele se v dobré šanci ocitl Bailey, ale nevystřelil.

Ondřej Rosický

Branky a nahrávky: 19. Weise (Petry, Subban), 47. Desharnais (Fleischman, Beaulieu), 48. Gallagher (Pacioretty, Plekanec), 58. Plekanec (Gallagher, Pacioretty) – 24. Okposo (Boychuk, Halák)

Montreal Canadiens: Condon (Tokarski) – Subban, Markov, Petry, Jemelin, Gilbert, Beaulieu – Pacioretty, Plekanec, Gallagher – Eller, Galchenyuk, Smith-Pelly – Fleischman, Desharnais, Weise – Byron, Mitchell, Flynn
    New York Islanders: Halák (Greiss) – Leddy, Boychuk, de Haan, Hamonic, Strait, Židlický – Lee, Tavares, Strome – Bailey, Nielsen, Okposo – Nelson, Grabovskij, Kuljomin – Martin, Cizikas, Clutterbuck

Rozhodčí: Dan O'Hallora, Justin St. Pierre – Michel Cormier, Tim Nowak

Diváci: 21000