Buffalo – Tampa 1:4 (kon.) | Washington – Boston 4:1 (kon.) | Montreal – NY Islanders 4:1 (kon.)
Ottawa – Winnipeg 3:2 (3:1 po s.n.) | Minnesota – Nashville 2:3 (kon.) | Calgary – Philadelphia 2:1 (po pr.)
Arizona – Colorado 4:2 (kon.) | Los Angeles – Columbus 2:3 (kon.) | San Jose – Florida 5:2 (kon.)
po s.n. (3:1)
Ottawa Senators
3:2 (1:0, 1:1, 0:1 - 0:0)
Winnipeg Jets
Pátek 06.11.2015, 01:30 • Canadian Tire Centre, Ottawa • NHL

S konstatováním, že dnešní utkání sledovalo 17 1995 diváků se s Vámi loučím a u dalších online přenosů nashledanou! (04:36:04)

3. Dustin Byfuglien (WPG) 1+0

Pohledné kanadské derby je u konec a dva body nakonec zůstávají doma v Canadian Tire Centre. Ottawa sice vedla po gólech Ceciho a Ryana už 2:0, ale ve 38. minutě se podařilo Laddovi snížit a vyrovnání přinesl pouhých 26 vteřin po začátku třetí třetiny Byfuglien. Právě od 41. minuty bylo k vidění několik obrovských šancí a to především v prodloužení, ve kterém se vyznamenali brankáři. Utkání tak dospělo do samostatných nájezdů, které ze proměnila domácí trojice Ryan-Turris-Zibanejad a hostující Blake Wheeler. Jediný úspěšný nájezd Winnipegu neměl šanci konkurovat a druhý bod navíc tedy získali Senátoři.

65:00 Kyle TURRIS - 3:2

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Ottawa Senators.
    Autorem vítězné branky je KYLE TURRIS.

3. série
    3:1
    A Senátoři vítězí, neboť i jejich třetí "nájezdník", Mika Zibanejad, fantastickou střelou rozvlnil síť za zády Michaela Hutchinsona – 3:1!

2. série
    2:1
    Craig Anderson zariskoval, vyjel proti Laddovi, kterému padl pod nohy a nenechal ho zakončit – 2:1.

2. série
    2:1
    Tak nájezdy chlapům jdou! Třetí nájezd, třetí střela a třetí gól. Tentokrát v podání Turrise – 2:1.

1. série
    1:1
    Blake Wheeler na druhé straně zvolil rovněž střelu a rovněž uspěl – 1:1!

1. série
    1:0
    Jako první se k nájezdu rozjel Bobby Ryan, který se předvedl velmi rychlou a velmi přesnou střelou – 1:0!

Samostatné nájezdy začínají.

Naprosto strhující prodloužení je u konce a budeme svědky prodloužení. V této pětiminutovce jsme viděli několik obrovských šancí a také několik neskutečných zákroků obou brankářů. Ti se opravdu vyznamenali, avšak jejich práce nekončí, neboť oba čekají minimálně tři samostatné nájezdy soupeře.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:55
    Po vhazování v pásmu Sens měl ještě jednu obrovskou šanci Mark Scheifele! Ani tento hráč tváří v tvář Andersonovi neuspěl!

64:19
    Bryan Little pálil zápěstím pouze do ramene nepřekonatelného Andersona! V závěru prodloužení jsou hosté lepším týmem!

63:57
    Wheeler hledal přihrávkou zpoza brány spoluhráče na brankovišti, ale kotouč nakonec mizí až ve středním pásmu.

63:30
    Přečíslení tří na jednoho z pohledu Winnipegu zakončoval Myers hodně nepřesnou ranou.

Lukáš Podleśny

Branky a nahrávky: 11. Ceci (Pageau), 33. Ryan (Zibanejad, Karlsson), rozh. náj. Turris – 38. Ladd (Wheeler, Enström), 41. Byfuglien