Ural – Saransk 3:1 (kon.)
FK Ural
3:1 (2:1)
FK Mordovija Saransk
Pátek 27.11.2015, 15:00 • Centralnyj Stadion, Jekatěrinburg. Kapacita: 27,500 diváků. • Ruská Premier Liga • 17. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (16:55:15)

Zákroky brankáře: Nukri Revišvili – 3

Zákroky brankáře: Jurij Žawnow – 0

Dnešní utkání je za námi. Domácí dnes byli lepším týmem a zaslouženě tak zvítězili 3:1. Na první branku dnešního utkání jsme si museli počkat do 23. minuty, a to když se dokázal prosadit hostující obránce Phibel. Domácím se podařilo vyrovnat ve 37. minutě zásluhou Sapeta, tentýž hráč poté vstřelil ve 41. minutě svou druhou branku a otočil tak vývoj dnešního utkání. Na 3:1 zvyšoval v 83. minutě Gognijev a zápas tak nakonec skončil 3:1. Domácí si tak připisují do tabulky důležité tři body.

Držení míče: 53% – 47%
    Střely celkem: 7 – 1
    Střely na branku: 6 – 1

90+3

90+3
    Hra se nyní pohybuje spíše ve středu hřiště a rozhodčí tak za malou chvilku zápas ukončí.

90+2
    Domácí střídají. Ze hřiště odchází Manučarjan a místo něj nastupuje Burmistrov.

90+1
    Rozhodčí nastavuje 2 minuty.

90
    Samodin dostal přihrávku do ofsajdu a hrát tak můžou opět domácí.

90
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka zápasu.

89
    Domácí střídají. Hřiště opouští Gognijev a místo něj nastupuje Stavpec.

88
    Manučarjan napřáhl ke střele poblíž hranice vápna soupeře, jeho pokus ještě tečoval jeden z obránců, míč se však i po této teči ocitl v rukavicích brankáře Revišviliho.

87
    Djaló poslal do vápna centr z pravé strany, míč se však dostal ve vápně pouze na hlavu jednoho z obránců, a ten ho následně poslal mimo vápno.

85
    Míč se nyní dlouhou pohyboval ve vápně domácích, nakonec ho však dokázal jeden z obránců odkopnout daleko od branky.
    83. Spartak GOGNIJEV - 3:1

83
    Ural právě vstřelil branku!
    Domácí vedou už o dvě branky! Djaló chyboval ve svém vápně a míč doslova daroval Sapetovi, ten ho následně předal před odkrytou branku SPARTAKU GOGNIJEVOVI, a ten míč následně poslal do odkryté branky.

82
    Hosté střídají. Ze hřiště odchází Stevanovič a místo něj nastupuje Samodin.

81
    Djaló nyní zahrál poblíž hranice vápna soupeře rukou a od rozhodčí následně vyfasoval žlutou kartu.

80
    Gognijev poslal do vápna centr z levé strany, na zadní tyči se dostal k míči Manučarjan, jeho následný pokus doprostřed branky však dokázal Revišvili v poklidu chytit.

Martin Penker

Branky: 37. Sapeta (Kulakov), 41. Sapeta, 83. Gognijev (Sapeta) – 23. Phibel (Ruslan Muchametšin)

Karty:   57. Chozin (URA), 77. Fidler (URA) – 39. Le Tallec (SNK), 81. Djaló (SNK)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 1:0. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 12:17.
    FK Ural: Žawnow – Kulakov (46. Chozin), Martynovič, Fontanello (C), Dancev – Jemeljanov, Sapeta – Manučarjan (90+2. Burmistrov), Fidler, Acevedo – Gognijev (89. Stavpec).
    Náhradníci: Šubin, Arapov – Chozin, Jarošenko, Stavpec, Novikov, Burmistrov, Gorbaněc, Bilonog, C. Strandberg.

FK Mordovija Saransk: Revišvili – Šitov, Rykov, Phibel, Tiškin – D. Stevanovič (82. Samodin), Le Tallec – Dudijev (46. Djaló), Vlasov (C), Ruslan Muchametšin (55. Sysujev) – Lucenko.
    Náhradníci: Cebanu – Gapon, M. Kobachidze, Bober, P. Ignatovič, Sysujev, Djaló, Samodin, Šipicin, Perendija, Nachušev, Ivanov.

Rozhodčí: Bezborodov