Cambuur – Graafschap 2:3 (kon.)
SC Cambuur Leeuwarden
2:3 (1:2)
BV De Graafschap
Pátek 27.11.2015, 20:00 • Cambuurstadion (Leeuwarden) [Kapacita: 11 230] • Nizozemská Eredivisie • 14. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (21:58:09)

Dnešní utkání je za námi. Dnešní zápas byl velmi vyrovnaný, ale hosté přesto dokázali zvítězit o jednu branku a to 2:3. Na první branku dnešního utkání jsme nemuseli ani tak dlouho čekat, neboť se už v 7. minutě trefil hostující útočník Peters. Na 0:2 následně zvyšoval ve 35. minutě Straalman. Domácím se ještě podařilo do poločasové přestávky snížit, a to když se trefil ve 43. minutě kapitán Overgoor. V 54. minutě dokázali domácí vyrovnat, a to když si vlastní branku nešťastně vsítil obránce Will. V 84. minutě navíc viděl od rozhodčího druhou žlutou kartu Pröpper a musel tak předčasně do sprch. Hostům se i přes početní nevýhodu podařilo vstřelit branku, a to když se krásně z přímého kopu trefil střídající Tarfi. Hosté tak získali důležité tři body do tabulky a přiblížili se tak v tabulce svému dnešnímu soupeři na rozdíl dvou bodů.

Držení míče: 68% – 32%
    Střely celkem: 15 – 9
    Střely na branku: 4 – 5

90+4

90+4
    A Zeinstra byl blízko brance, míč se od rohového praporku dostal na zadní tyč, kde byl volný právě Zeinstra, ten se však po míči natahoval marně, neboť na něj jen zhruba o krok nedosáhl.

90+3
    Domácí budou zahrávat rohový kop a do vápna se stěhuje i brankář Zeinstra.

90+2
    Van de Streek poslal do vápna centr z pravé strany, míč se však ocitl pouze v rukavicích brankáře Jurjuse.

90+1
    Barto nyní dostal skvělý centr do vápna z pravé strany, jeho následný hlavičkový pokus však končí pouze v rukavicích brankáře Jurjuse.

90+1
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty!

90
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka zápasu.
    88. Karim TARFI - 2:3

88
    Graafschap právě vstřelil branku!
    A hosté se dostávají do vedení!!! KARIM TARFI poslal míč z přímého kopu přesně k pravé tyči a Zeinstra zůstal jen nevěřícně stát na brankové čáře! Krásná branka v podání tohoto belgického záložníka!

88
    Navíc byl jeden z hostujících hráčů nyní faulován zhruba třicet metrů od branky soupeře a hosté tak budou zahrávat zajímavý přímý kop.

87
    Hra se nyní pohybuje na polovině domácích, což hostům vyhovuje.

86
    Hosté střídají. Ze hřiště odchází Driver a místo něj nastupuje Kaak.

84
    Pröpper nyní vyfasoval úplně zbytečně druhou žlutou kartu za příliš mnoho řečí směrem k pomeznímu rozhodčímu a hosté tak budou dohrávat zbytek zápasu v deseti.

83
    Hosté se nyní už převážně pouze brání a snaží se alespoň udržet remízový výsledek 2:2.

82
    Houtkoop nyní dostal skvělou přihrávku za obránce, v momentě přihrávky byl však v těsném ofsajdu, a tak nemohl dále pokračovat ve hře.

80
    Domácí si nyní nerozuměli mezi sebou na polovině soupeře poblíž hranice vápna a míč tak končí pouze u brankáře Jurjuse.