Montreal – Boston 1:3 (kon.) | Edmonton – San Jose 4:3 (po pr.) | Colorado – Pittsburgh 2:4 (kon.)
Vancouver – NY Rangers 2:1 (kon.)
Edmonton Oilers
4:3 (0:0, 1:0, 2:3 - 1:0)
San Jose Sharks
Čtvrtek 10.12.2015, 03:30 • Rexall Place, Edmonton • NHL

Dnešní zápas končí, zvítězit dokázali domácí, kteří zásluhou Halla berou z prodloužení bod na víc. Já se s Vámi loučím a přeji hezký den! (06:20:09)

Taylor HALL - 4:3

63:59
    Edmonton právě vstřelil branku!
    Domácí nakonec berou dva body. Thornton v útočném pásmu trestuhodně přišel o puk, kterého se ujal Nugent-Hopkins. Ten dokázal v přečíslení přihrát na TAYLORA HALLA, jehož pokus končí v hostující bráně.

63:30
    Hosté nemohou střídat, protože poslali puk na zakázané uvolnění.

63:18
    Nugent-Hopkins na druhé straně také netrefil branku.

62:58
    Marleau mířil pouze do zadního mantinelu.

62:45
    Hallův pokus byl také sražen do ochranné sítě.

62:22
    Pakarinenova střela byla přizvednuta do ochranné sítě.

62:18
    Žraloci se v prodloužení nikam neženou, čekají na nájezdy?

60:28
    Draisaitl zkoušel obejít Pavelského, jenže hostující kapitán se nenechal přechytračit.

60:01

Ve třetí třetině jsme se konečně dočkali nějakých gólů. Nejprve za hosty vyrovnal Justin Braun, ale domácí poslal zpět do vedení Jordan Eberle. Hosté dokázali vyrovanat díky Patricku Marleauovi, dokonce šli i do vedení zásluhou Joea Pavelského. Konečný stav třetí třetiny pečetil Iiro Pakarinen, jehož rána vyrovnala stav zápasu na 3:3.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:35
    Eberle se nenatlačil přímo před Jonese, a tak jen píchl puk směrem na bránu. Hostující gólman ale dával pozor a kotouč přikryl.

59:18
    Druhá hostující lajna urputně bojuje za bránou soupeře o puk.

58:07

Jan Brabec

Branky a nahrávky: 27. Draisaitl (Purcell, Hall), 49. Eberle (Khaira, Nugent-Hopkins), 56. Pakarinen (Eberle, Nugent-Hopkins), 64. Hall – 44. Braun (Marleau, Ward), 52. Marleau (Hertl, Braun), 53. Pavelski (Donskoi, Burns)

Edmonton Oilers: Nilsson (Talbot) – Sekera, Nurse, Schultz, Klefbom, Gryba, Davidson – Purcell, Draisaitl, Hall (A) – Eberle (A), Nugent-Hopkins (A), Khaira – Korpikoski, Letestu, Hendricks – Pakarinen, Lander, Gazdic
    San Jose Sharks: Jones (Stalock) – Burns, Martin, Braun, Dillon, Tennyson, Mueller – Pavelski (C), Thornton (A), Karlsson – Ward, Couture (A), Marleau – Wingels, Hertl, Tierney – Brown, Donskoi, Zubrus