Vancouver – Anaheim 2:1 (1:0 po s.n.) | Buffalo – Detroit 3:4 (kon.) | Edmonton – Arizona 4:3 (2:1 po s.n.)
Los Angeles – Philadelphia 2:1 (kon.)
Los Angeles Kings
2:1 (2:0, 0:0, 0:1)
Philadelphia Flyers
Sobota 02.01.2016, 22:10 • Staples Center, Los Angeles • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (00:50:34)

Michal NEUVIRTH (PHI) 30 zákroků, 2 góly, 93,8%

Marian GÁBORÍK (LAK) 0+1, 2 střely, čas na ledě 16:35.

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU:

Los Angeles Kings: 32

Philadelphia Flyers: 30

2. třetina:

os Angeles Kings: 8

Philadelphia Flyers: 16

Výtečný závěr výtečného utkání, na jehož konci je ovšem pouze jeden vítěz! Tím je domácí tým, který dnes vytěžil z výborné defenzivy a k plnému počtu bodů stačilo vstřelit dva góly v prvních osmnácti minutách. Hosté se dostávali více do zápasu od druhé třetiny, kdy se svému soupeři postupně vyrovnávali, ale zuby si vylámali, i přes skvělý výkon v poslední části, na skvělé obraně Králů, v čele s dobře chytajícím Quickem. Byl to dnes velký souboj dvou skvělých gólmanů, kdy domácí podržel Quick a hosty pak Čech Michal Neuvirth.

59:40
    Ne! Ani nyní, po parádní přihrávce Voráčka před branku, kde se snažil zakončit Simmonds a Giroux, se puk za záda Quicka nedostal.

59:26
    Fantastický zákrok Quicka, kterému sice při střele Girouxe překážel Simmonds, ale domácí gólman měl lapačku tam, kde ji měl mít!

59:13

59:00
    Do konce třetí třetiny zbývá poslední minuta, domácí vyhazují puk ze třetiny.

58:35
    A bude se vhazovat po pravici Quicka, mezitím odjíždí na střídačku gólman Neuvirth, hosté to zkouší bez brankáře a s šesti hráči v poli!

58:35
    Po střele Girouxe z mezikruží, z otočky, zasahuje Jonathan Quick, hra přerušena.

58:18
    Oddechový čas pro hosty.

58:15
    Střelu Gostisbehereho od modré Quick vyráží, možná škoda, na pravé straně čekal celou dobu na puk Jakub Voráček.

57:38
    Hosté se nyní ale musí bránit, Kopitar si vyjel na "výlet" při vlastním oslabení.

57:24
    Muzzin nyní zablokovat Girouxe u vlastní branky, parádní obraný zákrok!

57:13
    A pozor, bude se vylučovat na straně LA! Tanner Pearson podrazil v útočném pásmu Girouxe, hloupý faul!

56:48
    Oddechový čas pro domácí.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 8. King (Gáborík), 18. Doughty (Muzzin, Kopitar) – 48. B. Schenn (Simmonds, Voráček)

Los Angeles Kings: Quick (Enroth) – McNabb, Doughty, Muzzin, Martinez, Ehrhoff, McBain – Lucic, Kopitar, Toffoli – Pearson, Shore, Gáborík – King, Lewis, Brown – Mersch, Anderoff, Nolan
    Philadelphia Flyers: Neuvirht (Mason) – Streit, Schultz, Gostisbehere, L. Schenn, Del Zotto, Gudas, Medvěděv – Raffl, Giroux, B. Schenn – Voráček, Couturier, Simmonds – Vande Velde, Bellemare, White – Laughton, Umberger

Rozhodčí: Hebert, Watson – Wheler, Nansen

Diváci: 18 230