Edmonton – Arizona 4:3 (2:1 po s.n.) | Los Angeles – Philadelphia 2:1 (kon.) | Toronto – St. Louis 4:1 (kon.)
Tampa – Minnesota 3:2 (1:0 po s.n.) | New Jersey – Dallas 3:2 (po pr.) | Pittsburgh – NY Islanders 5:2 (kon.)
Carolina – Nashville 1:2 (po pr.) | Florida – NY Rangers 3:0 (kon.) | Columbus – Washington 5:4 (2:1 po s.n.)
Colorado – Calgary 0:4 (kon.) | San Jose – Winnipeg 1:4 (kon.) | NY Islanders – Dallas 6:5 (kon.)
New York Islanders
6:5 (2:2, 3:0, 1:3)
Dallas Stars
Neděle 03.01.2016, 23:10 • Barclays Center, New York • NHL

To je tedy z tohoto velmi divokého a především úchvatného utkání vše. Já se s vámi loučím a někdy zase na počtenou. (01:53:06)

Dnešní utkání sledoval 14 054 diváků.

Dallasu se ihned na začátku třetí třetiny podařilo díky Ničuškinovi snížit, jenže Stars následně inkasovali ve vlastním oslabení, když se znova prosadil Clutterbuck.

Hosté sice ještě vzápětí danou přesilovou hru využili, když se opět trefil Ničuškin, ale dvougólovou ztrátu už Stars nedokázali smazat, protože se při závěrečné hře bez brankáře už jen trefil Spezza, a Islanders tak nakonec těsně ubránili své vítězství.

59:36
    Islanders vyhazují puk přes celé kluziště, avšak domácím není odpískáno zakázané uvolnění.

59:22
    Před bránou Islanders nyní vznikla hodně velká skrumáž, kde snad ani nebylo vidět puk a akci Stars nakonec ukončuje nenápadná střela Sharpa do lapačky Greisse.

58:51
    Domácím se podařilo dostat puk do středního pásma a následně poté až do obranné třetiny Dallasu.

58:36
    Islanders jen vyhazují puk na zakázané uvolnění.
    SPEZZA - 6:5

58:18
    Dallas právě vstřelil branku!
    Stars se daří snížit na rozdíl jediné brány!!! Hosté čistě vyhráli vhazování a Goligoski přihrál na modré Sceviourovi, jehož střelu Greiss vyrazil před sebe, kde hlídkoval JASON SPEZZA, jenž už poslal puk do brány Islanders. Asistence: Colton Sceviour, Alex Goligoski.

58:13
    Další vyhození domácích končí až v hledišti, ale naštěstí pro New York se puk na své cestě odrazil do mantinelu.

58:02
    Islanders se podařilo dostat puk ze svého obranného pásma.

57:40
    Dallas hraje v šesti hráčích na ledě!

57:28
    Hamonic dostal hodně prostoru, čehož nakonec využil a i vystřelil na Lehtonena, který jeho střelu kryje.

57:06
    Dallas drží puk v útočné třetině, jenže hostující hokejisté se nemohou dostat do zakončení.

56:34
    Nelson opět jen nahodil puk do útočné třetiny, kde si jej přebírají hostující hokejisté.

56:04
    Lee se pokusil o velmi pohledné zakončení z otočky, avšak Lehtonen byl na svém místě a puk vyrazil.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 11. Lee (Okposo, Židlický), 19. Okposo (Nielsen, Hickey), 29. Okposo (Lee, Leddy), 36. Grabovski (Strome, Nelson), 38. Clutterbuck (Hamonic, Leddy), 50. Clutterbuck (Cizikas) – 6. Fiddler (Faksa, Moen), 14. Sharp (Goligoski, Klingberg), 42. Ničuškin, 51. Ničuškin (Sceviour, Spezza), 59. Spezza (Sceviour, Goligoski)

New York Islanders: Greiss (Gibson) – Leddy, Hamonic, de Haan, Pelech, Hickey, Zidlický – Lee, Tavares "C", Bailey – Kulemin, Nielsen, Okposo – Nelson, Grabovski, Strome – Martin, Cizikas, Clutterbuck.
    Trenér: Jack Capuano.

Dallas Stars: Lehtonen (Niemi) – Goligoski, Klingberg, Demers, Oduya, Jo. Benn, Jokipakka – Ja. Benn "C", Seguin, Sharp – Janmark, Spezza, Ničuškin – Roussel, Eakin, Sceviour – Fiddler, Faksa, Moen.
    Trenér: Lindy Ruff.

Rozhodčí: Walsh, Rooney – Nowak, Pancich

Diváci: 14 054