SHK Mustangové – Studénka Sledge 4:1 (kon.)
SHK Mustangové AUTO IN
4:1 (2:0, 1:0, 1:1)
HC Sledge Studénka
Pátek 08.01.2016, 20:00 • Tipsport arena, Pardubice • Česká para hokejová liga • 12. kolo

Mohli jsme vidět naprosto příšerné utkání. Ani jeden z týmu si nebyl schopný pořádně nahrát a s obranou si také moc starost nedělali. Pouze větší vyspělost Pardubického týmu rozhodla dnešní utkání. Věřím, že zítra nebude podobné utkání k vidění. Tímto se s Vámi loučím a zase někdy nashledanou. (21:52:59)

44:53
    Kubeš P. poslal puk přes celé hřiště a ten těsně minul hostující branku.

44:30
    Studénka nacvičenou kombinací překvapila Mustangy. Flis ale přestřeluje.

44:19
    Studénka to ještě zkouší bez brankáře.

43:40
    Flis si lehnul na zem a odmítal pustit Kořínka k puku. 2 minuty za nedovolené bránění.

43:09
    Tak o tomto vyloučení není důvod diskutovat. Kvoch ve velké rychlosti najel přímo do Flise a je vyloučen na 2 minuty za téčko.

42:28
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Hering z rohu ukázkově našel PAVLA DOLEŽALA a ten z první trefil levou stranu Kúdely.

40:55
    Útočník Studénky se dostal před Bočka, ten ale vyráží. Z následného protiútoku 2 na 1 Kubeš Pavel netrefuje bránu.

40:03
    Kubeš se dostal před Kúdelu, ale přestřelil.

39:02
    Kořínek to přehnal s tvrdostí v útočném pásmu a je vyloučen na 2 minuty za hrubost.

38:15
    Sledge hokej ve 3. třetině bych přirovnal k začátkům sledge hokeje v Čechách. Samé přerušení, žádná snaha o kombinaci.

37:46
    Kvoch ukázkově zastavil Flise při pokusu o vstřelení dalšího gólu.

36:27
    Studénka právě vstřelila branku!
    Po dlouhé době se něco na ledě děje. Kudrna nahrál HORNICHOVI před bránu a ten podstřelil Bočka.

33:44
    Chybu domácí obrany se snažil potrestat Flis, ale byl perfektně zastaven Heringem.

32:57
    Kubeš Jiří uháněl sám na Kudelu, ale střela se mu ani trochu nepovedla.

30:01

Sympatický výkon Studénky z 1. třetiny se již hostům nepodařilo zopakovat. Mustangové tlačili soupeře, ale častým překombinováním situací přidali pouze 1 gól. Po úpravě ledové plochy se opět bude pokračovat.

30:00

Jan Buhr

Branky a nahrávky: 5. Hering, 10. Michalec (Doležal, Hering), 26. Hering (Doležal), 43. Doležal (Hering) – 37. Hornich (Kudrna, Flis)

SHK Mustangové AUTO IN: Boček-Kolek, Štěpják, Hýbner, Kvoch, Kubeš J., Michalec, Horníček, Kubeš P., Buhr V., Hering, Doležal, Kořínek, Buhr R., Chudomský, LEdvinka
    HC Sledge Studénka: Kudela M.-Kudrna, Flis, Kudela V., Hornich, Chodurek, Staněk, Filipowski, Kartosz

Rozhodčí: Špulák, Mariánus