Winnipeg – Buffalo 2:4 (kon.) | Washington – Ottawa 7:1 (kon.) | Chicago – Colorado 6:3 (kon.)
Minnesota – New Jersey 1:2 (kon.) | Anaheim – Detroit 1:2 (kon.) | Edmonton – Florida 1:2 (kon.)
Chicago Blackhawks
6:3 (2:0, 4:2, 0:1)
Colorado Avalanche
Pondělí 11.01.2016, 01:00 • United Center, Chicago • NHL

To už je z mé strany pro dnešek vše. Hezký zbytek noci! (03:44:38)

Československá stopa

Marián Hossa (CHI) 2+0, 3 střely, čas na ledě 18:16
    Michal Rozsíval (CHI) 0+0, 0 střel, čas na ledě 18:20

1. Marián Hossa (CHI) 2+0
    2. Patrick Kane (CHI) 2+0
    3. Matt Duchene (COL) 2+1

Hokejisté Chicaga Blackhawks si připisují už osmou výhru v řadě, jejich formu tentokrát pocítilo Colorado, které si odváží porážku 6:3. O vítězství domácích rozhodly už první dvě třetiny, po kterých platil stav 6:2. V závěrečné části se už trefil jen hostující Nathan MacKinnon, jenž pět minut před koncem uzavřel skóre zápasu.

Střely na branku ve 3. třetině – 11:14, celkem – 35:37.

59:38
    Černí jestřábi mají puk na svých holích a užívají si závěr zápasu.

58:44
    Další icing domácích. Patrick Roy už svou snahu vzdal a poslal Pickarda zpět do branky.

58:37
    Patrick Kane zkusil trefit prázdnou klec ještě z vlastní poloviny. Zamířil mimo a je z toho tedy zakázané uvolnění.

58:05
    Dvě minuty do konce, Hossa s Toewsem se neúspěšně snažili dostat puk do prázdné branky soupeře.

57:30
    Domácí vyhodili tak šikovně, že puk nepřešel brankovou čáru. O icing se tedy nejedná.

56:37
    Avalanche pokračují s prázdnou brankou i nyní.

56:25
    Pokus Matta Duchena skončil ve výstroji Crawforda. Reklamní přestávka, poslední v zápase.

56:10
    Hosté to zkoušejí bez brankáře!
    55:02 Nathan MACKINNON - 6:3

55:02
    Colorado právě vstřelilo branku!
    Že by ještě náznak zápletky? NATHAN MACKINNON se v útočném pásmu šikovně uvolnil a střelou z levého kruhu snižuje na rozdíl tří branek. Asistence: Matt Duchene a Nick Holden.

54:48
    Tempo hry začíná uvadat, Chicago se blíží k osmé výhře v řadě.

54:00
    Utkání se pomalu blíží ke svému konci, na žádné drama to už nevypadá.

52:47
    Puk vypadl až do hlediště. Vhazovat se bude před brankou Chicaga.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 9. Mashinter (Garbutt, Rasmussen), 17. Kane (Panarin, Riemsdyk), 22. Hossa (Hjalmarsson, Toews), 33. Kane (Seabrook, Anisimov), 35. Toews (Shaw, Gustafsson), 39. Hossa (Toews, Shaw) – 26. Duchene (Söderberg, Landeskog), 30. Duchene (Tanguay, MacKinnon), 56. MacKinnon (Duchene, Holden)

Chicago Blackhawks: Crawford (Darling) – Keith (A), Hjalmarsson, Gustafsson, Seabrook (A), Van Riemsdyk, Rozsíval – Hossa, Toews (C), Shaw – Kane, Anisimov, Panarin – Teräväinen, Danault, Desjardins – Garbutt, Rasmussen, Mashinter. Trenér: Joel Quenneville
    Colorado Avalanche: Varlamov (33. Pickard) – Beauchemin, Bodnarchuk, Holden, Barrie, Redmond, Guenin – Duchene, MacKinnon, Tanguay – Iginla (A), Grigorenko, Martinsen – Comeau, Söderberg, Landeskog (C) – Skille, Mitchell, McLeod (A).

Rozhodčí: Hebert, Pollock – Sericolo, Murray

Diváci: 22007