NY Rangers – Boston 2:1 (kon.) | Calgary – San Jose 4:5 (kon.) | Vancouver – Florida 3:2 (po pr.)
Los Angeles – Detroit 4:2 (kon.)
Vancouver Canucks
3:2 (0:2, 1:0, 1:0 - 1:0)
Florida Panthers
Úterý 12.01.2016, 04:00 • Rogers Arena, Vancouver • NHL
    Ani vynikající Luongo nedokázal Panthers dotáhnout k další výhře.

Pro tuto chvíli je to z mé strany vše. Dnes v noci se však na Vás opět budu těšit u online přenosu ze zápasu mezi týmy Carolina Hurricanes a Pittsburgh Penguins, který startuje v 01:00. Přeji Vám hezký a úspěšný den. (06:54:43)

3. Jake Virtanen (VAN) 1+0

Právě skončilo utkání mezi Vancouverem Canucks a Floridou Panthers. Dlouho to vypadalo, že si Panteři připíší třináctou výhru za sebou, ale zápas nakonec dospěl do prodloužení. V něm se nechal vyloučit Jaromír Jágr, za což Floridu potrestal svým gólem ze 63. minuty Daniel Sedin a rozhodl tak o výhře svého týmu a přerušení rekordní šňůry Panthers.

Dorsett si vyšlápl na Ala Montoyu a ani jinak než hromadnou potyčkou mezi oběma týmy to dopadnout nemohlo.

62:21
    Dorsett a náhradní brankář Floridy Montoya si cosi ještě vyříkávali u střídačky a vše resultovalo v potyčku, do které se zapojili snad všichni hráči včetně brankáře Luonga.
    62:21 Daniel SEDIN - 3:2

62:21
    Vancouver právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto a vítězem dnešního zápasu se stává domácí tým! Po vyloučení českého útočníka Canucks rychle využívají přesilovku. DANIEL SEDIN obkroužil útočné pásmo a poté ze středu hřiště trefuje horní roh brány Luonga. Na obranu hostujícího brankáře je nutno říct, že přes skvěle clonícího Henrika Sedina vůbec nic neviděl. Asistence: Henrik Sedin, Alexander Edler.

62:08
    Velká šance pro domácí. Jaromír Jágr zatáhl za ruční brzdu a dostává menší trest za hákování.

61:30
    Jelikož se prodloužení ve třech proti třem, hráči si užívají více prostoru na ledě. Jako to nyní předvedl Barkov a Campbell, ale ani jednomu se nepodařilo dát branku.

60:18
    Puku se ihned po buly ujali hosté a vlétli s ním do pásma. Střelu Kulikova kryje Markström na svých chráničích.

60:01

Skončila třetí třetina, ve které se domácím podařilo dosáhnout kýženého vyrovnání. Už už to vypadalo, že Florida si připíše výhru po 60 minutách, ale vše změnil svým gólem z 58. minuty Jake Virtanen, který poslal zápas do prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:30
    Huberdeau a Jokinen se ještě pokusili rozhodnout, ale brankář Vancouveru oba hráče vychytal.

Radomír Fukala

Branky a nahrávky: 26. Sedin (Sedin, Vrbata), 58. Virtanen (Baertschi, Horvat), 63. Sedin (Sedin, Edler) – 2. Jokinen (Smith), 20. Huberdeau (Barkov, Jágr)

Vancouver Canucks: Markström (Miller) – Tanev, Edler, Biega, Weber, Bartkowski, Hutton – Burrows (A), Sedin H. (C), Sedin D. (A) – Vrbata, Horvat, Baertschi – Virtanen, Vey , Higgins – Dorsett, McCann, Prust
    Florida Panthers: Luongo (Montoya) – Gudbranson, Campbell (A), Ekblad, Kulikov, Petrovic, Mitchell (C) – Jágr, Barkov, Huberdeau – Shaw, Bjugstad, Pirri – Smith, Trocheck, Jokinen – Kampfer, MacKenzie (A), Thorton

Rozhodčí: Meier, Kimmerly – Murchison, Wheler