Úterý 09.02.2016, 20:45 • Boleyn Ground • FA Cup • 4. kolo

S konstatováním, že v osmifinále FA Cupu se s Blackburnem Rovers střetne West Ham United, se s vámi loučím, dobrou noc. (23:32:07)
    Obrovská radost na stadionu Boleyn Ground, West Ham postupuje!

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 7:6. Střely mimo: 3:6. Rohy: 6:8. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 14:21.

Sudí Roger East třikrát foukl do píšťalky a ukončil krásné odvetné utkání 4. kola FA Cupu, se sladkým koncem pro domácí West Ham United. V první minutě nastavení prodloužení totiž našel Payet svým centrem z přímého kopu hlavu Angela Ogbonny, který svou hlavičkou rozhodl o postupu Hammers do osmifinále. Na druhé straně velice smutný konec pro Liverpool, který předvedl i s poslepovanou defenzivou velice sympatický výkon a sahal i po výhře, ale takový je fotbal.

120+3

120+3
    Nastavovaly se 2 minuty, nyní se hraje již přes čas, díky oslavě domácí branky.
    120+1. Angelo OGBONNA - 2:1

120+1
    West Ham právě vstřelil branku!
    Neskutečné, domácí dávají gól, který bude s největší pravděpodobností znamenat jejich postup do osmifinále! Payet našel povedeným centrem na zadní tyči ANGELA OGBONNU, který skutečně parádní hlavičkou k levé tyči překonal Mignoleta a přiblížil West Ham k prvnímu postupu přes Liverpool v historii FA Cupu!

120
    Valencia faulován, jedna z posledních šancí pro Hammers z přímého kopu!

119
    Nakonec to byl Moses, který míč odkopl až do autu, West Ham si tedy může na chvíli oddechnout.

119
    Na přední tyči hlavičkoval Flanagan, domácí obrana ale znovu pozorná! Roh se bude opakovat.

118
    Flanaganův centr se snažil tečovat směrem na bránu Sturridge, po zásahu Collinse však následuje další roh hostů.

117
    Fantastický Sturridge! Útočník Liverpoolu se protáhl přes Collinse, Noblea, Antoniovi nasadil dokonce jesle, právě Antonio mu ale v poslední chvíli odkopl míč do zámezí. Roh pro Reds.

116
    Na Payetův centr si nabíhal Collins, pískal se však ofsajd.

116
    Pokračuje se ve hře, West Ham rozehrává přímý kop.

115
    Na hřišti už jsou i nosítka, domácí však již nemohou střídat, Valencia tak jistě udělá vše pro to, aby mohl v zápase pokračovat. Za postranní čáru tak nakonec odchází po svých.

113
    Enner Valencia zatím zůstává na zemi a už je v péči domácího lékařského týmu. Dnešní dlouhé utkání je samozřejmě velice náročné.