Ajax – Sevilla 3:1 (kon.) | Anderlecht – Arsenal 2:0 (kon.) | Middlesbrough – Dynamo Kyjev 5:0 (kon.)
Middlesbrough FC
5:0 (2:0)
Dynamo Kyjev
Úterý 09.02.2016, 20:00 • Riverside, Middlesbrough • UEFA Youth League • Play-off

Z mé strany je to pro dnešní den vše. Za pozornost Vám děkuje a u sledování dalších textových přenosů se těší Tomáš Kubečka. Dobrou noc! (21:53:48)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 5:10. Rohy: 6:7. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 11:13.

Je dobojováno! Middlesbrough na svém trávníku s přehledem rozstřílelo Dynamo Kyjev 5:0! Demolici ukrajinského celku nastartoval již v osmé minutě Cooke! Po půlhodině hry bylo v Anglii ještě veseleji, protože se trefil Pattison! Hosté sice vlétli do druhého poločasu aktivněji, avšak třetí branku Middlesbrough přidal Jakupović, jež vyšperkoval svůj bojovný výkon. Hosté poté definitivně rezignovali a Coulson vstřelil další branku. Tečku za gólovým účtem napsal dvanáct minut před koncem Wheatley! Na Riverside se tedy slaví postup dále, zatímco Dynamo Kyjev v letošním ročníku končí.

90+3

90+2
    Ke střele z velké vzdálenosti se odhodlal Mondal. Míč z jeho kopačky ohrozil spíše reklamní baner vedle branky.

90
    Smirnij poslal na vlastní polovině k zemi nováčka na hřišti Curryho. Rozhodčí každou chvílí odpíská konec utkání.

89
    Střídající Taranucha se ještě ocitl ve slibné střelecké pozici. Jeho ránu zpoza hranici šestnáctky srazila obrana Middlesbrough na rohový kop.

85
    Po delší době o sobě dali vědět hosté. Ani z dalšího rohového kopu však nebezpečí pro Pearsovu branku nepřišlo.

83
    Střídání v týmu Dynamo Kyjev: ze hřiště odchází Dubinčak, přichází Vantuch.

81
    Střídání v týmu Middlesbrough FC: ze hřiště odchází Jakupović, přichází Curry.
    Střídání v týmu Middlesbrough FC: ze hřiště odchází Cooke, přichází Hetherington.

80
    Anglický celek nadále pokračuje v aktivním přístupu ke hře. Nyní domácí zahrávali další rohový kop, Soldatěnko vyboxoval míč do bezpečí.

78
    Middlesbrough právě vstřelil branku!
    Domácí pokračují v demolici ukrajinského soupeře! Chapman nejprve napálil tvrdou střelou břevno a kapitán Middlesbrough JOSEF WHEATLEY bez problémů dorazil míč do sítě!

77
    Utkání se už pouze dohrává, domácí poklidně kombinují s míčem na kopačkách a po Šepeljevově faulu navíc rozehrají přímý kop.

74
    Střídání v týmu Dynamo Kyjev: ze hřiště odchází Šaparenko, přichází Smirnij.

71
    Dynamu dnes prostě není souzeno vstřelit branku! Šaparenko byl už takřka sám před Pearsem, ale ukvapil se a poslal míč pouze do domácího brankáře.

69
    Střídání v týmu Middlesbrough FC: ze hřiště odchází Coulson, přichází Mondal.

68
    Debakl je na světě! Dynamo definitivně rezignovalo na zvrat v dnešním utkání. Obránce HAYDEN COULSON se vydal podpořit ofenzívu a po jeho zakončení může Soldatěnko lovit míč ze sítě počtvrté!

67
    Middlesbrough drží v posledních minutkách míč daleko od své branky. Chapman dokonce rozehrával přímá kop, ale nevymyslel nic nebezpečného.

64
    Rohový kop zahrávalo také Middlesbrough. Chapman tentokrát centroval na vzdálenější tyč, ale nenašel nikoho z domácích mladíků.