Arsenal – Swansea 1:2 (kon.) | West Ham – Tottenham 1:0 (kon.) | Stoke – Newcastle 1:0 (kon.)
Liverpool – Manchester City 3:0 (kon.) | Manchester Utd. – Watford 1:0 (kon.)
Liverpool FC
3:0 (2:0)
Manchester City
Středa 02.03.2016, 21:00 • Anfield Road, Liverpool • Anglická Premier League • 28. kolo

To už je z mé strany vše. Přeji Vám hezký zbytek večera! (22:59:33)
    Fotbalisté Liverpoolu dnes mají důvod k oslavám.

Je konec! Liverpool dnes odehrál proti Manchesteru City vynikající zápas a ukázal, že se s ním musí stále počítat. Domácí si vypracovali dvoubrankový náskok už v první půli, ve 34. minutě se z dálky trefil Adam Lallana a ještě před pauzou se prosadil také skvěle hrající James Milner. Když pak v 57. minutě skóroval Roberto Firmino, bylo o vítězi zápasu jasno. Fotbalisté z Manchesteru prohráli už třetí ligové utkání v řadě a sen o zisku titulu se jim stále více vzdaluje.

90+3

90+3
    V samém závěru ještě vyzkoušel Hartovu pozornost Nathaniel Clyne. Brankář City neměl problém.

90+3
    Hart ještě bude vykopávat. Blíží se závěrečný hvizd.

90+1
    Rozhodčí Atkinson nastaví tři minuty.

90+1
    Benteke sklepl výkop Mignoleta k Joeovi Allenovi, který to zkoušel nesmírně chytře! Pokusil se Harta přehodit a balón skončil těsně nad břevnem!

90
    Rozehrával Navas, ovšem našel jen hlavu Lovrena. Ibe pak odkopl míč do bezpečí.

89
    Agüero se nedokázal prosadit do šance přes Hendersona. Je z toho alespoň rohový kop.

88
    John Flanagan je v pořádku a zase zaujal své místo na pravém kraji obrany Reds.

88
    Hromový potlesk vyprovází z trávníku Jamese Milnera, který odehrál zřejmě nejlepší zápas od příchodu do Liverpoolu. Zahraje si Jordon Ibe.

86
    V domácí šestnáctce zůstal ležet John Flanagan, kterého zasáhl rukou do obličeje Kolarov. Krajní bek Reds zřejmě krvácí z nosu a tak musí přijít na řadu ošetření.

86
    Běží už poslední pětiminutovka řádné hrací doby, o vítězi je rozhodnuto.

85
    Přímý kop zahrával Jordan Henderson. Balón přelétl zeď a chyběly decimetry, aby zapadl k levé tyči z pohledu domácího záložníka!