Boston – Calgary 2:1 (kon.) | New Jersey – Carolina 1:3 (kon.) | Ottawa – St. Louis 3:4 (0:1 po s.n.)
Washington – Pittsburgh 3:2 (kon.) | Buffalo – Edmonton 1:2 (po pr.) | Minnesota – Colorado 6:3 (kon.)
Winnipeg – Florida 2:3 (kon.) | Nashville – Dallas 5:3 (kon.) | Vancouver – NY Islanders 2:3 (kon.)
po s.n. (0:1)
Ottawa Senators
3:4 (0:2, 1:1, 2:0 - 0:0)
St. Louis Blues
Středa 02.03.2016, 01:30 • Canadian Tire Centre, Ottawa • NHL

To už je z mé strany vše! Děkuji za pozornost a přeji nám všem, abychom mohli sledovat tak krásné zápasy co nejčastěji! (04:44:58)
    Někteří hráči Blues se už nemohli na "nekonečné" nájezdy ani dívat.

Československá stopa

Dmitrij Jaškin (STL) 1+0, 4 střely, čas na ledě 12:52

1. Jean Gabriel Pageau (OTT) 2+0
    2. Jaden Schwartz (STL) 1+2
    3. Dion Phaneuf (OTT) 0+1

Jak už jsem říkal níže, sledovali jsme nádherné utkání. Bluesmani v něm vedli už 0:3, ale hokejisté Ottawy ani za tohoto nepříznivého stavu zbraně nesložili. Ještě ve druhé třetině snížil Ryan Dzingel a v závěrečné periodě domácí dělali vše proto, aby duel zvrátili na svou stranu. Hrdinou se nakonec stal Jean-Gabriel Pageau, jenž v 58. minutě nejprve stáhl skóre na rozdíl jediné branky a pouhých 0,1 sekundy před koncem vyrovnal! Rozhodčí gól uznali až po poradě s videem, která ukázala, že to Pageau stihl ještě před sirénou. V prodloužení i v již zmíněných nájezdech kralovali oba gólmani, až 22. penaltu dokázal proměnit Patrik Berglund.

Co k tomu říci! Fantastický zápas přinesl penaltové rozuzlení, které se zapíše do historie! Oba brankáři předváděli fantastické výkony a zneškodnili celkem 21 nájezdů! Rozhodl až ten s pořadovým číslem 22, který proměnil Patrik Berglund, jenž tak pro St. Louis trefil bod navíc!
    Ottawa vyrovnala 0,1 sekundy do konce utkání!

Patrik BERGLUND - 3:4sn

V samostatných nájezdech zvítězil tým St. Louis Blues.
    Autorem vítězné branky je PATRIK BERGLUND.

11. série
    0:1
    Nájezd číslo 22 přinesl rozuzlení! Patrik Berglund se prosadil střelou na lapačku!

11. série
    0:0
    Ani klička Ceciho ke gólu nevedla.

10. série
    0:0
    Pietrangelo udělal kličku do bekhendu, Hammond zasáhl.