New Jersey – Pittsburgh 1:6 (kon.) | NY Rangers – NY Islanders 4:6 (kon.) | Chicago – Detroit 4:1 (kon.)
Ottawa – Dallas 1:2 (kon.) | Winnipeg – Edmonton 1:2 (kon.) | Minnesota – St. Louis 2:4 (kon.)
Piráti Chomutov
2:1 (0:1, 0:0, 1:0 - 1:0) Stav série: 1:0
HC Kometa Brno
Pondělí 07.03.2016, 17:20 • SD ARÉNA • Generali play off Tipsport extraligy • Předkolo

Já se s vámi pro dnešek loučím, ale již zítra je tu druhé utkání série, které bude nejspíše stejně vyrovnané. Nashledanou. (20:06:46)

Prodloužení tedy končí bleskově a z výhry se dnes radují chomutovští hokejisté. Útočnou akci zakončoval Brett Skinner, který se stal jednoznačným hrdinou dnešního utkání.

62:13 Brett SKINNER - 2:1

62:13
    Piráti právě vstřelili branku!
    Tak toto byla naprostá paráda od chomutovských hokejistů! Štěpán Hřebejk zavezl puk do třetiny po pravé straně, kde následně přihrál Romanu Červenkovi, který chytrou přihrávkou našel BRETTA SKINNERA, kterému se povedlo přidat druhou branku a utkání rozhodnout! Asistence: Roman Červenka, Jan Rutta.

61:18
    Do útočné třetiny najel Jan Hruška, jehož střela z mezikruží byla tečována obráncem Skinnerem do ochranné sítě.

60:31
    Roman Červenka přihrával zpoza branky do brankoviště, kde se mu ale nikoho ze svých spoluhráčů najít nepovedlo.

60:01

Hráči se vracejí na ledovou plochu a prodloužení tak může začít. Rozhodne se v něm, anebo uvidíme nájezdy?

Ve třetí třetině byl jasně aktivnější domácí celek, kterému se ale povedlo dát jedinou branku. Brett Skinner se v přesilové hře odhodlal ke střele, která skončila až za zády brněnského brankáře. Čeká nás tedy osmnáctiminutová přestávka, po níž uvidíme dvacetiminutové prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:42
    Juraj Valach puk jen nahodil do útočného pásma, kde nikdo z chomutovských nebyl. Domácí střídají a my uvidíme prodloužení.

59:05
    Vypadá to, že se třetí třetina spíše dohrává a utkání se rozhodně až v nastavované části hry.

58:34
    Vojtěch Němec přenechal puk najíždějícímu Špirkovi, který ale svým pokusem branku vůbec netrefil.

58:11
    Dělovka Sergeje Pereťjagina byla těsně před brankou sražena mimo branku Marka Čiliaka.

57:17
    Davidu Kämpfovi se následně nepovedlo za brankou udržet puk a hosté jej o mantinel vyhodili mimo obranné pásmo.

57:06
    David Květoň zajel s pukem za branku, který následně dával před branku. Davidu Kämpfovi se ale v závaru nepovedlo vstřelit branku!

56:12
    Brett Skinner to následně zkoušel z levé strany, ale nyní mu to nevyšlo. Piráti i nadále aktivní.

David Panuška

Branky a nahrávky: 50. Skinner (Červenka, Rutta), 63. Skinner (Červenka, Rutta) – 10. Mrázek (Němec, Káňa)

Piráti Chomutov: Kristan (Strmeň) – Rutta, Skinner, Valach, Tejnor, Šidlík, J. Mrázek, Pereťjagin – Červenka, Růžička, Vondrka – Květoň, Kämpf, Hřebejk – Ölvecký, Dušek, Sklenář – Račuk, Kaše, Tomica
    HC Kometa Brno: Čiliak (Falter) – Kaberle, Kozák, Hanzlík, Kováčik, Malec, Trška, Kuboš – Dočekal, Čermák, R. Zohorna – Káňa, Němec, Špirko – Ostřížek, Hruška, H. Zohorna – Burian, Koreis, P. Mrázek – Dvořák

Rozhodčí: Hribik, Hejduk – Lhotský, Svoboda

Diváci: 4 612