Rádio Krokodýl Brno – Interobal Plzeň 1:6 (kon.) | Chrudim – Kladno 11:1 (kon.) | Sparta – Česká Lípa 9:0 (kon.)
Tango Brno – Vysoké Mýto 1:1 (kon.) | Hradec Králové – Zruč n/S 4:6 (kon.)
FC Tango Brno
1:1 (1:0)
1.FC Nejzbach Vysoké Mýto
Pátek 11.03.2016, 20:00 • Městská sportovní hala míčových sportů, Vodova • 1. Futsal liga • 21. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek pátečního večera a někdy příště u onlajnů napočtenou. (21:44:47)

Je za námi utkání mezi domácím Tangem a hostujícím Nejzbachem Vysoké Mýto. Domácí působili na začátku druhé půle poněkud pasivně a doplatili na to inkasovanou brankou. Ve devětadvacáté minutě se z otočky prosadil Šabata a určil tak konečné skóre dnešního utkání na 1:1.

39:35
    Gerčák sebral míč z hlavy Ceneka.

39:25
    Cenek prováhal čas ke střele, ale vybojoval alespoň roh.

39:15
    Domácí vybojovali balón a můžou rozhodnout.

39:00
    Vlček šel sám na Gerčáka a byl hostujícím brankářem tvrdě sražen, penalta se však nepíská.

38:43
    Michalec hledal Sklenáře, ten to ale nečekal a vůbec míč nezasáhnul.

38:27
    Vlček sražen ve snaze vymotat se obráncům hostí.

38:11
    Vágner trknul do míče a poslal jej vedle tyčky Zrzavého.

37:57
    Za řeči potrestán hostující Kubát.

37:37
    Hosté opět v kombinaci před Zrzavým.

37:13
    Domácí začínají opět hrozit, Svoboda s Doubravským motají hlavy obráncům ve žlutém.

36:50
    Zrzavý doslova sundal Vodrážku, podle arbitrů čistě.

36:31
    Další excelentní zákrok Zrzavého, který vytáhl střelu mířící pod víko ze své branky.