Pittsburgh – NY Islanders 2:1 (1:0 po s.n.) | Washington – Carolina 2:1 (po pr.) | Philadelphia – Detroit 4:3 (kon.)
Toronto – Tampa 4:1 (kon.) | Montreal – Florida 1:4 (kon.) | Ottawa – Minnesota 3:2 (po pr.)
Dallas – Los Angeles 2:5 (kon.) | San Jose – Boston 3:2 (kon.)
Ottawa Senators
3:2 (0:1, 1:0, 1:1 - 1:0)
Minnesota Wild
Středa 16.03.2016, 00:30 • Canadian Tire Centre, Ottawa • NHL
    Zápěstím od modré? Žádný problém.

S konstatováním, že dnešní utkání sledovalo 18 966 diváků se s vámi loučím. U dalších on-line přenosů nashledanou. (03:30:03)

TŘI HVĚZDY ZÁPASU

1. Erik Karlsson (OTT) 1+2
    2. Mika Zibanejad (OTT) 1+1
    3. Jared Spurgeon (MNS) 0+0 6 zblokovaných střel

Z počátku nepříliš atraktivní, ale nakonec parádní dramatický zápas je u konce. Po gólu Ryana Cartera ze 46. minuty se dlouho zdálo, že další branku už neuvidíme, avšak domácí nesložili zbraně a pouhých osm vteřin před koncem řádné hrací doby se o vyrovnání postaral Mika Zibanejad. V prodloužení nejprve Ottawa nevyužila přesilovou hru, ale při následné hře čtyři na čtyři dostal Erik Karlsson dvakrát dostatek prostoru a parádní ranou rozhodl dnešní utkání ve prospěch domácí Ottawy.

64:29 Erik KARLSSON - 3:2

64:29
    Ottawa právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto! Přesilovou hru 4 na 3 sice domácí nevyužili, ale nakonec se přeci jenom radují. Rychlý protiútok zakončil domácí kapitán ERIK KARLSSON nepřesnou střelou, ale poté dostal druhou šanci a nechytatelnou bombou pod břevno nedal Dubynkovi sebemenší šanci. Asistence: Chris Wideman, Bobby Ryan

63:59
    Phaneuf jen posunul puk za Dubnykovu svatyni a oba celky střídají.

63:29
    Rána od modré čáry se zatavila kdesi u Dubnykovy svatyně, ale ani jeden z dorážejících hráčů Sens nedokázal kotouč trefit pořádně.

63:23

62:51
    Až nyní pálil Mike Hoffmanm avšak brankář Minnesoty byl opět na svém místě. Dubnyk nemá moc zákroků, ale nyní se opravdu vyznamenává!

62:31
    Ottawa se stále nevrátila do útočného pásma a vteřiny z přesilové hry čtyř proti třem rychle ubíhají.

61:50
    Erik Karlsson pálil od modré čáry, ale Dubnyk i přes teč Smithe a lehce akrobatický zákrok odolává! Kotouč opět mizí ve středním pásmu.

61:28
    Hned po buly ve vlastním pásmu se hostující trojici podařilo vyhodit kotouč až k Andersonovi.

61:23
    Velká šance na rozhodnutí dnešního zápasu. Mikko Koivu (MNS) se obracel příliš neobratně a podrazil jednoho z domácích. Dvě trestné minuty za podražení.

61:07
    Minnesota mi znovu kotouč ve své moci a snaží se o přechod do útočného pásma. zatím neúspěšně.

60:29
    Na druhé straně jsme viděli přečíslení dvou na jednoho. Erik Karlsson tuto situaci vyřešil po své, nepřihrával Pageaua a tvrdou dělovkou nechal vyniknout hostujícího brankáře.

60:08
    První střelu prodloužení obstaral Ryan Suter. Zakončení z mezikruží nemířilo mezi tři tyče.

60:01

Lukáš Podleśny

Branky a nahrávky: 34. Hoffman (Karlsson, Zibanejad), 60. Zibanejad (Stone, Karlsson), 65. Karlsson (Wideman, Ryan) – 2. Niederreiter (Fontaine, Haula), 46. Carter (Granlund, Coyle)

Ottawa Senators: Anderson (Hammond) – Karlsson, Methot, Ceci, Phaneuf, Wideman, Kostka – Stone, Pageau, Smith – Chiasson, Zibanejad, Hoffman – Ryan, Gomez, Dzingel – Neil, Lazar, Paul
    Minnesota Wild: Dubnyk (Kuemper) – Spurgeon, Sutter, Dumba, Scandella, Prosser, Brodin – Coyle, Koivu, Parise – Schroeder, Granlund, Vanek – Fontaine, Haula, Niederreiter – Jones, Stoll, Carter

Rozhodčí: Gord Dwyer, Ian Walsch – Steve Miller, Michel Cormier

Diváci: 18.966