Sparta – Liberec 1:0 (kon.) | Jablonec – Příbram 5:0 (kon.) | Brno – Plzeň 4:1 (kon.)
Hr. Králové – Dukla Praha 1:2 (kon.)
AC Sparta Praha
1:0 (1:0)
FC Slovan Liberec
Pondělí 18.04.2016, 13:00 • TC Sparta, Vaníčkova • Juniorská liga • 28. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše, na počtenou. Loučí se Daniel Kinc. (14:59:33)

Domácí nakonec udrželi náskok ze závěru první půle a z dnešního utkání si odnášejí tři body za výhru 1:0. Hosté se na vyrovnání nezmohli, ale proti lídrovi tabulky podali sympatický výkon.

90+2

90+1
    A domácí získali po faulu hostů míč ve středu hřiště, o vítězi je, zdá se, rozhodnuto.

90
    Nastavuje se jedna minuta.

90
    Nakonec však z něj vznikl brejk, při kterému utekl po pravém křídle kapitán Pražanů Záviška, jehož centr ale zamířil přesně do rukavic brankáře hostů.

89
    Jejich acki ale zastavil faul, a Hladký tak možná naposledy pošle dlouhý centr svým spoluhráčům na útočnou polovinu.

88
    Míč od rohového praporku byl výrazně přetažený, dopředu míří opět domácí mužstvo.

88
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Obročník, přichází Šustr.

87
    Rohový kop pro Slovan.

86
    Hosté už vrhají většinu sil do útoku, na vyrovnání jim zbývá zhruba pět minut.

85
    Centr aktivního Steinhöfera ukryl v náručí opět brankář Hladký, který ihned rozjíždí protiakci Liberce.

84
    I nadále jsou aktivnější sparťané, kteří šetří čas kombinací na útočné polovině hřiště.

83
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Cabadaj, přichází Šíma.
    83. Hladkého zákrok proti brejku domácích

83
    Domácí se dostali do rychlého brejku, při kterém přišla střela z levého křídla, ale Hladký včas utěsnil mezeru mezi nohama a míč dokázal vyrazit!

81
    Hosté nyní přešli dopředu, tam však u lajny dobře zapracoval Steinhöfer, který nepustil Pulkraba k centru.

80
    K míči se postavil střídající Cal Farias, ale jeho prudký pas skončil přesně v náručí připraveného brankáře Štěcha.