Jablonec – Třinec 0:3 (kon.) | Sparta – Č. Budějovice 4:1 (kon.) | Jihlava – Teplice 2:2 (kon.)
Brno – Příbram 3:1 (kon.)
FK Jablonec
0:3 (0:1)
FK Třinec
Pondělí 16.05.2016, 11:00Juniorská liga • 32. kolo

Třinec vyhrává tento zápas rozdílem tří branek a získává body do ligové tabulky. (13:06:02)

90+1

90
    Jablonec má v samém závěru míč pod kontrolou, sudí nastaví jednu minutu.

88
    Třinec právě vstřelil branku!
    Hostující celek dává další branku a dostává se do vedení o tři góly. Autorem branky je DAVID MARTYNEK.

87
    Další zajímavá akce v podání hostujícího celku dokázala obrana Jablonce zastavit.

84
    A je pravděpodobně definitivně rozhodnuto, Třinec dává druhou branku v zápase se dostává do vedení 2:0. Autorem branky je MARTIN SAMIEC.

83
    Zápas se dohrává v poklidném tempu, hraje se zejména na polovině hrací plochy.

80
    Dostáváme se do posledních deseti minut základní hrací doby, Třinec má míč v držení a nedává soupeři mnoho příležitostí k ohrožení branky.

79
    Třinec má k dispozici rohový kop, po kterém se ale k míči dostává Jablonec, a tak se směr hry otáčí.

78
    Jablonec se zmocnil míče na polovině hrací plochy a postupně zakládá útok.

75
    Ani jeden z týmů se nyní nedostává do střeleckých pozic.

72
    Třinec má míč pod kontrolou na své obranné polovině, a tak pomalu s rozvahou zakládá další akci.

70
    Další rohový kop pro domácí celek.

70
    Hra se přelévá ze strany na stranu, jedinou branku vstřelilo hosté v prvním poločase.

66
    Třinec nyní v nebezpečném útoku hluboko na polovině soupeře. Následně ale Jablonec odkopl míč daleko od své branky. Třinec se vrací za polovinu hrací plochy.

63
    Do protiútoku se nyní vydalo domácí mužstvo, kterému pomůže také rohový kop.

60
    Třinec pokračuje v aktivní hře, se kterou končil úvodní poločas. Střel na branku k vidění však mnoho není.

58
    Hostující celek se dostává do zajímavé střelecké pozice, domácí obrana si dokázala poradit.