5:3 (2:1)
Slovensko
Pondělí 13.06.2016, 18:30 • SH Euronics, Zlín • UEFA Development Cup

Ode mne je to dnes ze Zlína vše, děkuji za pozornost a někdy na počtenou! (20:16:40)

Je konec! Češi nakonec toto derby zvládli poměrem 5:3. Sledovali jsme však krásný a vyrovnaný zápas.

40
    Asi je rozhodnuto, domácí míč soupeři nepůjčí.

40
    Do konce druhé půle, a možná zápasu, zbývá šedesát sekund! Kavčák navíc poslal rozehrávku do autu.

39
    Molda sám před domácím gólmanem neuspěl, čas utíká...

38
    Prázdnou branku Slovenska se pokoušel trefit přes celé hřiště Šteiner, ovšem trochu chybělo! Zvonila tyč.

37
    Domácí drží míč a nikam nespěchají... do konce druhého poločasu zbývá něco málo přes tři minuty.

36
    Česko právě vstřelilo branku!
    A po rohu se domácí ujímají zase dvoubrankového vedení! DUŠAN KÜNSTER uspěl na bližší tyči.

36
    Mužíkova střela po rychlé kombinaci domácích končí u Kavčáka. Následuje roh.

35
    Domácí nyní riskují při power-play, no a málem je to stálo vedení! Chybná nahrávka a následná střela z půlky skončila na břevně české branky!

35
    Domácí trenér sklidil ovace za sklepnutí letícího míče patičkou. Ano, bylo to krásné.

34
    Žlutou kartu dostává Adam Fedor (Slovensko).

34
    Hosté hrají zase s odkrytými zády...

33
    Oddechový čas pro domácí.

33
    Slovensko právě vstřelilo branku!
    Nedáš – dostaneš! Domácí se po akci nestihli vrátit a gólově toho využil IGOR MARKO. Je zde drama!

33
    Domácí mohli jít znovu do tříbrankového vedení, ale trefili jen břevno!

32
    Přeci jenom ale domácí pevnost není neprůstřelná! LUKÁŠ BIŇOVSKÝ se o tom přesvědčil přesnou střelou a snižuje na rozdíl dvou tref.

31
    No, hostům se skutečně nedaří vytvořit si nějakou šanci. Domácí velmi dobře brání.

Jakub Kudláč

Branky: 13. Trávníček, 20. Mužík, 25. Mužík, 28. Trávníček, 36. Künster – 17. Kofčák, 32. Biňovský, 33. Marko

Karty:   26. Ďuriš (SVK), 34. Fedor (SVK)

Česko: Šteiner (Hůla) – Babovák, Buchta, Farkaš, Fessl, Klíma, Koubek, Künster, Lidmila, Mužík, Šarközy, Trávníček
    Slovensko: Kušnír (21. Kavčák, Lajš) – Lukáč, Pechy, Kofčák, Fedor, Čeřovský, Marko, Biňovský, Molda, Ďuriš, Dudáš, Varga