Liberec – Varnsdorf 2:1 (kon.) | Kolín – Vlašim 2:6 (kon.) | Nitra – MFK Zvolen 1:0 (kon.)
Dynamo Drážďany – Liberec 3:1 (kon.) | Ostrava – Vítkovice 3:1 (kon.) | Norwich – Dukla Praha 1:3 (kon.)
Brno – St. Pauli 1:0 (kon.)
FC Nitra
1:0 (0:0)
MFK Zvolen
sk Středa 20.07.2016, 17:00 • Futbalový štadión FC Nitra. • Přípravný zápas

Futbalisti FC Nitra zvíťazili v prípravnom zápase so Zvolenom najtesnejšie 1:0, keď o jediný gól zápasu hranom na tri tretiny po 35 minút sa presadil v 38. minúte po štandartke Marián Kolmokov. Nitra bola v prvej tretine lepším tímom, ale gólovo sa nepresadila. Krátko po zmene strán hlavičkoval presne Kolmokov a od tohoto momentu prevzali iniciatívu Zvolenčania, no dlho narážali na dobre organizovanú defenzívu Nitry. Šance, ktoré si Lokomotíva vypracovala nedokázala využiť a tak sa zrodilo tesné víťazstvo Nitry. Futbalisti spod Zobora sa v ďalšom prípravnom zápase predstavia opäť doma a to v sobotu 23. júla o 15.30 proti tímu 1. SK Prostějov. Ďakujem za pozornosť, dovidenia. (19:03:42)

90+15

90+14
    Domáci budú vhadzovať aut. Rozhodca sa už pozerá na hodinky. Každú chvíľu ukončí zápas.

90+13
    Lopta putuje z jednej strany na druhú. Nič prevratné sa však nedeje.

90+12
    Zvolen v závere zápasu tlačí, ale dobre brániaca Nitra drží jednogólový náskok.

90+11
    Ďalší rohový kop hostí vyšiel na zmar. Nitra sa bráni dobre.

90+10
    Najväčšia šanca hostí v zápase. Po centri z ľavej strany zakončil krásne z voleja Hlavač. Jeho delovku pod brvno robinsonádou vyrazil na rohový kop Stránský.

90+9
    Kotrík zatial loptu od polovice ihriska až pred šestnástku, no tam zvolil kolmicu na imaginárneho spoluhráča.

90+8
    Shejbalova strela z 30-tich metrov atakovala stožiar osvetlenia na ľavej strane hlavnej tribúny.

90+7
    Nitra kontroluje loptu na vlastnej polovici. Zvolen sa snaží o vysoké napádanie.

90+6
    Domáci Lola v šestnástke prepúšťal loptu za seba, no spoluhráča tam nemal. Z rodiacej sa šance nebolo nič.

90+5
    Nitra drží loptu ďaleko od svojej brány.

90+4
    Rohový kop hostí zmenu skóre nepriniesol. Nitrania posunuli hru na polovicu súpera.

90+3
    Po Veliho strele z vnútra šestnástky brankár Stránský robinsonádou loptu vytlačil na rohový kop.

90+2
    Lola si parádne prebral loptu, naviedol si ju na os ihriska a spoza šestnástky vyslal pumelicu, ktorú obrana hostí zblokovala do rohu ihriska.

90+1
    Hra sa odvíja v strede poľa. Opäť vidíme množstvo súbojov a nepresností.

90
    Po rohu Kamendyho výborne zapracoval Lola a ráznym odkopom poslal hru na poliacu čiaru.