Larnaka – Spartak 1:1 (kon.) | FK Oleksandrija – Hajduk Split 0:3 (kon.) | Heracles – Arouca 1:1 (kon.)
Lille – Qäbälä 1:1 (kon.) | Žodino – Rapid 0:0 (kon.) | Jelgava – Beitar Jeruzalém 1:1 (kon.)
Zagłębie – SønderjyskE 1:2 (kon.) | Loko Záhřeb – Vorskla Poltava 0:0 (kon.) | Austria – Trnava 0:1 (kon.)
Slavia – Rio Ave 0:0 (kon.) | Göteborg – Helsinki 1:2 (kon.) | Başakşehir – Rijeka 0:0 (kon.)
Birkirkara – FK Krasnodar 0:3 (kon.) | Luzern – Sassuolo 1:1 (kon.) | Grasshoppers – Apollon Limassol 2:1 (kon.)
Genk – Cork City 1:0 (kon.) | Osmanlispor – Kalju 1:0 (kon.) | CS Pandurii – Maccabi Tel Aviv 1:3 (kon.)
Škendija – Mladá Boleslav 2:0 (kon.) | Vojvodina – Dinamo Minsk 1:1 (kon.) | Panathinaikos – AIK Stockholm 1:0 (kon.)
Hertha – Brøndby 1:0 (kon.) | Gent – Constanta 5:0 (kon.) | Fehérvár – Midtjylland 0:1 (kon.)
Domžale – West Ham 2:1 (kon.) | Alkmaar – Giannina 1:0 (kon.) | Aberdeen – Maribor 1:1 (kon.)
Saint-Étienne – AEK Atény 0:0 (kon.) | Admira – Liberec 1:2 (kon.)
IFK Göteborg
1:2 (0:0)
HJK Helsinki
Čtvrtek 28.07.2016, 19:00 • Gamla Ullevi, Göteborg (SWE) • Evropská liga (předkola) • 3. předkolo

To je ode mne pro tuto chvíli vše, děkuji za pozornost a přeji vám krásný zbytek večera. (21:15:56)

Fauly: 14:13.

Je dobojováno!! Hosté z Helsinek dnes překvapili a do odvety si odvážejí cenné vítězství 2:1. Po bezbrankovém prvním poločase hosté udeřili hned ve 47. minutě, kdy se trefil japonský záložník Tanaka. Domácím se zásluhou Salomonssona podařilo vyrovnat, nicméně téměř vzápětí strhl vedení na stranu hostů Morelos na jehož trefu už domácí nenašli odpověď.

90+6

90+6
    Žlutou kartu dostává Rexhepi (HJK Helsinki).
    Žlutou kartu dostává Rieks (IFK Göteborg).
    Žlutou kartu dostává Engvall (IFK Göteborg).

90+5
    Na hřišti se nám strhla menší potyčka, rozhodčí už si volá viníky k sobě, které zřejmě potrestá žlutou kartou.

90+4
    Dähne vypomáhá svým spoluhráčům, když si pro centry do vápna ze své brány nebojácně vychází.
    90+3. Ankersen (GOT)

90+3
    Tak to byla jedinečná šance na vyrovnání ve které se ocitl Ankersen. K jeho smůle mu ale hlavička z hranice malého vápna nevyšla podle představ, když míč jen lehce tečoval mimo bránu!

90+1
    Aby toho nebylo málo tak se hostům podařilo vybojovat rohový kop. To už běží první minuta nastavení.

90
    Hlavní rozhodčí nastavil 4 minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Jalasto fauloval Ankersena. Nicméně ani z následné standardní situace domácí nic nevytěžili.

87
    Střídání v týmu HJK Helsinki: ze hřiště odchází Gadze, přichází Malolo.

86
    Gadze si nepohlídal své postavení a pomezní sudí mu odmával ofsajd.

85
    Balón z rohového kopu domácích směřoval na přední tyč, kde se nacházel jen obránce finského celku, který odvrátil míč do bezpečí.

82
    Do konce řádné hrací doby zbývá již necelých deset minut a domácí opět vrhají všechny své síly do útoku.

81
    Annan právě naprosto zbytečně zajel do jednoho z hráčů Göteborgu. Za tento faul obdržel žlutou kartu.

80
    O střelu se pokusil dánský záložník Albaek. Obránci Helsinek mu ale jeho záměr překazili.