Dukla Praha – Hr. Králové 3:0 (kon.) | Jihlava – Slavia 1:1 (kon.)
FK Dukla Praha
3:0 (1:0)
FC Hradec Králové
Neděle 14.08.2016, 17:00 • Juliska, Praha 6 - Dejvice • ePojisteni.cz liga • 3. kolo

Je tu konec utkání, ve kterém se domácí dočkali prvního vítězství v nové sezóně. Votroci naopak po úvodní nečekané výhře v Ďolíčku spadnou v tabulce za svého dnešního soupeře. O branky Pražanů se v prvním poločase postaral Smejkal a v tom druhém pojistili tři body nejprve z penalty Nestor a těsně před koncem ještě střídající Preisler. (18:53:26)

90+1

90
    Nad rámec řádné hrací doby uvidíme pouhou jednu minutu. Utkání se už za potlesku domácích fanoušků jen dohrává.

88
    Hradečtí kombinovali na vlastní polovině, poté zkoušeli kolmou přihrávku dopředu. Domácí byli pozorní a odvrátili jedno z posledních potenciálních nebezpečí. Je ale sympatické, že se hosté stále snaží útočit.
    86. Dominik PREISLER - 3:0

86
    Sotva se na hřišti ukázal, už se raduje ze vstřelné branky. DOMINIK PREISLER přesnou přízemnou střelou na vzdálenější tyč nedal Ottmarovi šanci.

86
    Střela Nestora skončila nad brankou.

84
    Poslední střídání domácích. Končí Peter Olayinka a nahradí ho na posledních několik minut Dominik Preisler.

83
    Útočný faul kazí hostům další příležitost ohrozit branku Hrošša.

82
    Ze hry odstupuje Ladislav Martan a posledních deset minut stráví na hřišti Jan Pázler.

81
    Kušnír nabízel přízemním centrem míč do vápna, ale obrana hostí si poradila. O malou chvíli později přetáhl svůj centr Nestor a uvidíme odkop od branky.

80
    A další zákrok Radima Ottmara. Dukla získala herní pohodu. Body dnes už asi neztratí.

79
    Beauguel zkusil štěstí střelou zpoza šestnáctky. Chyběla jí přesnost a Radim Ottmar byl na místě.

78
    Hradečtí už budou mít hodně těžkou práci s tímto utkáním něco udělat. Žondra se snažil vymyslet brankovou akci, Hroššo ale vše sledoval z dostatečně bezpečné vzdálenosti.
    76. Roger Néstor Albiach - 2:0

76
    Nestor Albiach suverénně pokutový kop proměnil střelou do levého horního rohu. Ottmar šel na opačnou stranu.

75
    Róbert Koval se dostal za obranu hostí a Radim Ottmar ho fauloval. Obdržel žlutou kartu a navíc uvidíme pokutový kop!

74
    Beauguel hledal stříleným centrem Olayinku, ten se ale k míči nedostal a ohrožení branky Radima Ottmara se odkládá na neurčito.