Kratonohy – Chrudim 1:5 (kon.) | Admira Praha – Dobrovice 3:2 (5:4 po pen.) | Havířov – Třinec 1:2 (kon.)
Mar. Lázně – Sokolov 1:6 (kon.) | P. Kopanina – Tachov 3:6 (kon.) | Náchod – Žižkov 0:3 (kon.)
Sez. Ústí – Písek 0:3 (kon.) | Kladno – Táborsko 0:4 (kon.) | Motorlet – Č. Budějovice 2:2 (4:5 po pen.)
Lomnice – Domažlice 1:10 (kon.) | Letohrad – Pardubice 0:5 (kon.) | Klatovy – Vyšehrad 4:2 (kon.)
Proboštov – Varnsdorf 1:3 (kon.) | Chrastava – Zápy 1:2 (kon.) | Štětí – Ústí n. L. 0:6 (kon.)
Souš – Vltavín 0:3 (kon.) | Olympia Radotín – Vlašim 1:2 (kon.) | Velvary – Převýšov 1:4 (kon.)
Dvůr Králové – Benátky n/J 0:3 (kon.) | Český Brod – Hořovicko 3:1 (kon.) | Brozany – Benešov 2:3 (6:7 po pen.)
Tasovice – Třebíč 0:2 (kon.) | Nové Sady – Frýdek-Místek 0:1 (kon.) | Tišnov – Prostějov 0:3 (kon.)
Rýmařov – Hlučín 1:2 (kon.) | Hodonín – Hulín 2:3 (8:9 po pen.) | Břeclav – Vyškov 4:3 (kon.)
Líšeň – Zlínsko 1:0 (kon.) | Hranice – Nový Jičín 0:5 (kon.) | Petřkovice – Opava 0:1 (kon.)
Přerov – Uničov 1:5 (kon.) | Holešov – Olomouc 0:6 (kon.) | D. Benešov – Ostrava 0:3 (kon.)
Šumperk – Mohelnice 1:0 (kon.) | Brumov – Vítkovice 0:5 (kon.) | Rosice – Znojmo 0:1 (kon.)
Slavičín – Kroměříž 1:0 (kon.) | Chotěboř – Polná 1:6 (kon.) | Kolín – Králův Dvůr 0:1 (kon.)
Čáslav – Živanice 0:3 (kon.)
FK Olympia Radotín
1:2 (1:1)
FC Sellier & Bellot Vlašim
Sobota 30.07.2016, 17:00 • Slavia Hradec Králové • MOL Cup • 1. kolo

Druholigová Vlašim nakonec prokázala roli favorita a i přes bojovný výkon nováčka ve třetí lize, Olympie, postupují do další fáze MOL Cupu Středočeši. Díky za pozornost a příště na počtenou. (18:56:17)

90+2

90+1
    Nastavují se dvě minuty.

90
    Žlutou kartu dostává Ptáček (FC Olympia Hradec Králové).

89
    Tvrdou ránu Vyhnala vytěsnil brankář Frydrych, hraje se tak stále na polovině Olympie.

89
    Domácí se ještě hecují a chtějí se dostat k jedné vyrovnávající příležitosti, Vlašim si ale výsledek hlídá hrou v útoku.

87
    Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Hašek, přichází Kulhánek.

86
    Střídání v týmu FC Olympia Hradec Králové: ze hřiště odchází Kraják, přichází Haupt.

85
    Vlašim právě vstřelila branku!
    Po rohovém kopu se dostal k míči v šestnáctce LADISLAV JANDA a vymetl levý růžek branky Frydrycha – 1:2!

85
    Vlašim je v posledních minutách hodně aktivní a obrana domácích tak musí být velice pozorná.

84
    Nečas prošel do vápna Olympie a nahrával svému spoluhráči do veliké příležitosti, všechno ale zachránil skluzem za pět minut dvanáct Kraják. Míč pak odpálil daleko od branky Kosař.

81
    Vyhnal nahrál v pokutovém území Hradce do obrovské šance na Tarczala, kterému však pod nohy skočil Frydrych a nadvakrát balón zpacifikoval!

79
    Zatímco Vlašim se snaží kombinovat, Olympia nyní hraje rychlými nákopy za obranu.

78
    Na druhé straně dělal veliké starosti hradecké obraně Vyhnal, který sice obehrál protihráče, také ale nedokázal odcentrovat.

76
    Ličman o chvíli později díky své rychlosti tentokrát dobře vybojoval balón ve středu pole a postupoval směrem k velkému vápnu. Nakonec ale prováhal správný moment na přihrávku.

74
    Už se znovu hraje, nyní centroval Ličman, ovšem pouze do náruče brankáře Vorla.

72
    Zhruba dvacet minut před koncem základní hrací doby je tu přestávka na občerstvení, to vřele využijí i přítomní diváci, kterých se na zápas sešlo 280.

69
    Piták vybojoval ve středovém kruhu balón a utíkal směrem dopředu, následně nahrál na Korbu, jenž si však kulatý nesmysl příliš předkopl, takže nenacentroval tak, jak by si představoval.

66
    Domácí se v posledních minutách spíše musí bránit, ovšem není to tak, že by Vlašim hrozila z nějakých situací, nicméně jsou to spíše hosté, kterým se směrem dopředu v posledních chvílích daří více.