Chabarovsk – Viťaz 1:3 (kon.) | Jekatěrinburg – Magnitogorsk 2:0 (kon.) | Jaroslavl – Dynamo Moskva 2:3 (kon.)
Záhřeb – Soči 3:2 (po pr.) | HC Slovan – N.Novgorod 7:4 (kon.)
Medveščak Záhřeb
3:2 (0:1, 2:0, 0:1 - 1:0)
HK Soči
Pondělí 29.08.2016, 19:00 • Dom Sportova Zagreb • KHL

To je pro tuto chvíli ode mne vše, přeji hezký zbytek pondělního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit na shledanou. (21:53:07)

Oslabení: 0 – 0
    Shaone Morrisonn nastoupil dnes ke svému 102. utkání za Medveščak a svou střelou v prodloužení vystřelil domácím výhru.

Je dobojováno. Domácí nakonec vítězí v prodloužení, když se o přesnou trefu postaral Morrisonn. Medveščak si připisuje bonusový bod navíc, hosté odjedou s bodem jedním. K vidění byl pěkný útočný hokej z obou stran, z výhry se ale mohl radovat pouze jeden tým, a tím byl dnes chorvatský Záhřeb.

62:04 Shaone MORRISONN - 3:2

62:04
    Medveščak právě vstřelil branku!
    Domácí nakonec rozhodují toto prodloužení. McMillan našel před brankou úplně volného SHAONEHO MORRISONNA, který z pravé strany dokázal najít volnou skulinku v Šikinově svatyni a ukončuje tento zápas. Asistence: Brandon McMillan, Edwin Hedberg.
    61:45 Nebezpečnou situaci Taylor vyřešil.

61:45
    Po střele Levického z levé strany poskakoval kotouč za zády Taylora. Ten ho nakonec dokázal zkrotit a přerušil hru.

61:08
    Hosté ale před Taylorem zhola nic nevymysleli a znovu to budou domácí hráči, kteří se pokusí o další útok tohoto prodloužení.

60:28
    Tomáš Mertl hledal svou přihrávkou z levé strany Parého, ale ten na kotouč nakonec nedosáhl. Čímž se nedostal ani ke střele a nabídl tak hostům jít do protiútoku.

60:01
    Prodloužení ve čtyřech hráčích na obou stranách právě začíná.

60:01

Je to tak. Řádná hrací doba vítěze nepřinesla, a tak se za malou chvíli dočkáme prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:50
    Ještě jedna střela domácího Záhřebu a už to vypadá, že se nic v této části hry nestane. A dočkáme se prodloužení či samostatných nájezdů.

59:32
    Soči je v plném počtu.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 23. Katic (Bezina, Butler), 28. Co. Genoway (Paré, Smith), 63. Morrisonn (McMillan, Hedberg) – 8. Krikunov (Petersson, Ignatuškin), 47. Maxwell (Petersson, Fantenberg)

Medveščak Záhřeb: Taylor (Hovinen) – Parlett, Katic, Smith, Bezina, Larkin, Sauve, Bolduc – Butler, Brulé, Morrisonn – McMillan, Mertl, Paré – Co. Genoway, Mahbod, A. Giroux – Glumac (C), Smejkal, Hedberg.
    HK Soči: Šikin (Barulin) – Mamkin, Mamašev, Pedan, Fantenberg, Gorochov, Děrljuk – Ščegolkov, Ignatuškin (C), Krikunov – Petersson, Maxwell, Skačkov – Dělnov, O'Dell, Padakin – Tolpeko, Tomilin, Levickij.

Rozhodčí: Gašilov, Soin – Sirotkin, Metalnikov