Jihlava – Benátky n/J 2:3 (kon.) | Třebíč – Motor ČB 3:2 (kon.) | Most – Prostějov 3:4 (kon.)
Kladno – Litoměřice 4:2 (kon.) | Slavia – Havířov 2:1 (kon.) | Kadaň – Přerov 5:3 (kon.)
Frýdek-M. – Ústí n/L 7:6 (kon.)
HC Most
3:4 (1:2, 2:0, 0:2)
LHK Jestřábi Prostějov
Pondělí 12.09.2016, 17:30 • ZS Most • Chance liga • 3. kolo

V poslední třetině měli domácí navrch, přesto v posledních čtyřech minutách dvakrát inkasovali a potřetí za sebou na úvod sezóny prohrávají. (19:50:59)

59:53
    Ještě time out pro Most.

59:24
    Jestřábi právě vstřelili branku!
    J. Nováki nezachytil na modré Holíkem nahozený puk do pásma, k puku se dostal MAREK ŠVEC a přesnou střelou k tyči zřejmě dnešní utkání rozhoduje. Asistence: Aleš Holík.

58:13
    Smolka z mezikruží trefuje pouze Kantora.

57:34
    Novák nedostal puk do útočného pásma Jestřábů.

56:38
    Venkrbec před brankou jen do Pince.

55:44
    Augustin našel od levé tyčky dobře postaveného PATRIKA MOSKALA, který zblízka pohodlně posílá puk do prázdné branky 3:3. Asistence: Vojtěch Augustin, Daniel Kolář..

55:18
    Hanákům se čas k vyrovnání začíná rychle krátit.

54:35
    Domácí nespěchají, mají branku k dobru.

53:49
    Šlahař střílel v oslabení přes Nováka těsně mimo.

53:13
    Novákovi utíká puk do středního pásma.

52:42
    Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Matouš Venkrbec – 2 min., vysoká hůl).

51:25
    Šlahař byl proti domácí trojici bez šance.

50:35
    Zatím mi nepřijde, že by se hosté měli k tomu, aby se s jednobrankovým mankem pokusili něco udělat.

49:49
    Rodova dalekonosná střela nemohla Kantora ohrozit.

49:15
    Kantor nechce riskovat a raději ukrývá puk po mosteckém nahození pod lapačkou.

48:43
    Šlahař dostal puk opět do útočného pásma, ale puk se nakonec dostal pod Pincovu kontrolu.

Jiří Rybář

Branky a nahrávky: 19. Strejček (Rod, Havlíček), 35. Válek (J. Šimeček), 40. Stříbrný (Havlíček) – 3. Luňák (Rudovský, Venkrbec), 17. M. Novák (Protivný, J. Káňa), 56. Moskal (Augustin, D. Kolář), 60. Švec (A. Holík)

HC Most: Pinc – Hora, J. Novák, Strejček, Šesták, Charousek, Černý, Rulík – Kubinčák, Divíšek, Stříbrný – Havelka, Alinč, Smolka – Rod, Havlíček, Mráz – Mical, Válek, Šimeček
    LHK Jestřábi Prostějov: Kantor – Holík, Kvapil, Protivný, Kolář, Šafář, Zadražil – Venkrbec, Luňák, Rudovský – M. Novák, Noskal, Káňa – Šlahař, Krejčík, Půhoný – Fiala, Augustin, Švec

Rozhodčí: Smitka – Hejl, Podrazil