Astana – Young Boys 0:0 (kon.) | Qäbälä – Mohuč 2:3 (kon.) | Ajax – Standard 1:0 (kon.)
Celta Vigo – Panathinaikos 2:0 (kon.) | Gent – Konyaspor 2:0 (kon.) | Šachtar – Braga 2:0 (kon.)
Schalke – Salzburg 3:1 (kon.) | FK Krasnodar – Nice 5:2 (kon.) | Fiorentina – Karabach 5:1 (kon.)
Liberec – PAOK 1:2 (kon.) | Sparta – Inter 3:1 (kon.) | Curych – Osmanlispor 2:1 (kon.)
FCSB – Villarreal 1:1 (kon.) | Beer Ševa – Southampton 0:0 (kon.) | Fenerbahce – Feyenoord 1:0 (kon.)
Manchester Utd. – Zorja Luhansk 1:0 (kon.) | Olympiakos – APOEL 0:1 (kon.) | Saint-Étienne – Anderlecht 1:1 (kon.)
Zenit – Alkmaar 5:0 (kon.) | Dundalk – Maccabi Tel Aviv 1:0 (kon.) | Austria – Plzeň 0:0 (kon.)
AS Řím – Astra Giurgiu 4:0 (kon.) | Ath. Bilbao – Rapid 1:0 (kon.) | Genk – Sassuolo 3:1 (kon.)
Ajax Amsterdam
1:0 (1:0)
Standard Lutych
Čtvrtek 29.09.2016, 19:00 • Amsterdam ArenA • Evropská liga • 2. kolo

Z mé strany je to protentokrát vše, už za pár minut se však na vás budu těšit u sledování dalšího utkání Evropské ligy mezi Fenerbahce a Feyenoordem. Tak na počtenou! (20:56:10)
    Vyrovnaná bitva končí tříbodovým ziskem pro Ajax.

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 5:5. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 12:12.

Je dobojováno, vyrovnané utkání nakonec končí těsným vítězstvím Ajaxu, o kterém rozhodl po necelých třiceti minutách hry dánský teenager Kasper Dolberg. Po změně stran to dlouho vypadalo na jednoznačnou záležitost, v posledních patnácti dvaceti minutách však Lutyští zařadili vyšší rychlostní stupeň a od vyrovnání nebyli vůbec daleko.

90+4

90+3
    Jean-Luc Dompé je hodně nebezpečný! Útočník Standardu vyslal na branku soupeře parádní lob směřující do levé šibenice, André Onana ovšem dokázal zasáhnout!

90+2
    Střídající Mateo Cassierra se přes bránícího Scholze prokousal do zakončení, jeho pokus ale zamířil přímo do míst, kde postával připravený Jean-François Gillet.

90+1
    Paolo Mazzoleni nastavil nad rámec základní hrací doby ještě tři minuty!

90
    Ishak Belfodil ze zdánlivě bezvýchodné situace vybojoval rohový kop pro svůj tým, nakonec nás ještě čeká hodně dramatická koncovka.

89
    Jean-François Gillet měl co dělat, aby těsně před dotírajícím Cassierrou odkopl míč do bezpečí! Amsterdamští fotbalisté teď mohli pojistit svůj triumf, strážce svatyně Standardu ale vyběhl včas.

88
    Jean-Luc Dompé se dostal k míči zhruba dvacet metrů od Onanovy svatyně a bez váhání vypálil, jeho projektil ale zamířil přímo do nastavené náruče domácího gólmana.

87
    Adrien Trebel se šikovně uvolnil ve středu hřiště a poté přenesl hru na volného Dompého, ten se ale daleko neprokousal a hráči Ajaxu se opět osvobodili.

86
    Lutyští fotbalisté začínají stupňovat svou aktivitu, svěřenci Petera Bosze nyní pod tlakem odkopli balon pouze k Gilletovi.

85
    Střídání v týmu Ajax Amsterdam: ze hřiště odchází Amin Younes, přichází Anwar El Ghazi.
    84. Mbenza pálil do břevna!

84
    Tak to byla šance jako hrom! Lutyští se mohli pár minut před koncem dočkat vyrovnání, střídající Isaac Mbenza však z hranice pokutového území orazítkoval vzdálenější tyč!

82
    Bertrand Traoré to vzal nakonec na sebe, jenže jeho pokus postrádal přesnost a balon skončil v zámezí. Jean-François Gillet už si ho chystá k odkopu.

81
    Alexander Scholz pod tlakem pouze odkopl balon směrem k půlící čáře, tam se ho ale ujal Bertrand Traoré, a domácí tak zakládají další rychlou akci.

80
    Střídání v týmu Standard Lutych: ze hřiště odchází Mathieu Dossevi, přichází Jonathan Legear.